2:2
2:6
- : -

DDM SANEXCZ Děčín IV - FBC Slavia Praha 7:10
9. Aleš Poloprutský, 12. David Matza, 16. Petr Bořuta, 27. Martin Vybíral, 40. Petr Bořuta, 47. Jan Fidler, 60. Petr Bořuta - 9. Tomáš Janovský, 11. Martin Fojtík, 26. Jakub Puciow, 39. Roman Malík, 41. Roman Malík, 41. Martin Fojtík, 44. Tomáš Janovský, 48. Vojtěch Šafář, 59. Roman Malík, 60. Martin Fojtík; rozhodčí: Pavel Váňa - Ondřej Hrubý; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Jiří Přeučil 15, Simeon Trapani 5 - Dominik Řečník 28; po třetinách: 3:2, 2:2, 2:6;
60:00
Komentář k utkání trenéra pana Ondřeje Otáhala: Velmi náročné utkání proti kvalitnímu soupeři. Postupně jsme si začali věřit a ve třetí třetině jsme rozhodli o tříbodovém zisku pro sešívané. Děkujeme za výbornou atmosféru domácím fanouškům a soupeři za atraktivní utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích Zdeňka Vážného: Zajímavý nový soupeř. Slavia využila spoustu našich chyb. Naopak my jsme sice dali sedm gólů, ale měli jsme jich dát patnáct. Klíčový byl začátek třetí třetiny. Děkujeme soupeři za zápas. A hlavně děkujeme našim fanouškům, kteří dorazili znovu ve velkém počtu.
60:00
59:14
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík bez asistence (7:10).
59:02
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Petr Bořuta, asistoval Jan Fidler (7:9).
58:08
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Roman Malík, asistoval Vojtěch Šafář (6:9).
56:46
Timeout DDM SANEXCZ Děčín IV
47:23
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář, asistoval Ondřej Otáhal (6:8).
46:35
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval Petr Bořuta (6:7).
46:35
Střídání brankáře. Nový brankář Simeon Trapani družstva DDM SANEXCZ Děčín IV
43:53
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Tomáš Janovský bez asistence (5:7).
40:59
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík, asistoval Jan Pokorný (5:6).
40:13
40:00
40:00
39:59
38:41
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Roman Malík, asistoval Ondřej Otáhal (4:4).
26:48
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Martin Vybíral, asistoval Michal Záruba (4:3).
25:24
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Jakub Puciow, asistoval Tomáš Janovský (3:3).
20:00
20:00
15:57
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Petr Bořuta, asistoval Zdeněk Vážný (3:2).
11:51
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil David Matza bez asistence (2:2).
10:17
08:30
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Tomáš Janovský, asistoval Jakub Puciow (1:1).
08:12
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Aleš Poloprutský, asistoval Martin Vybíral (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Váňa a Ondřej Hrubý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha: brankář: Dominik Řečník; hráči v poli: David Laho, Tomáš Hubáček, Vojtěch Šafář, Ondřej Otáhal, Roman Malík
00:00
Line-up domácích DDM SANEXCZ Děčín IV: brankář: Jiří Přeučil; hráči v poli: Vladimír Vrátil, Zdeněk Vážný, Jan Fidler, Martin Žáček, Petr Bořuta