0:1
- : -
Zlín Lions

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - Zlín Lions 0:6
20. Martin Janeček, 23. Lukáš Chalabala, 34. Jakub Zdráhal, 35. Michal Kořený, 39. Patrik Svoboda, 49. Patrik Svoboda; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: David Raab 44 - Martin Vičánek 32; po třetinách: 0:1, 0:4, 0:1;
60:00
V poslední třetině byl poměr střel na bránu 15:16.
60:00
Komentář trenéra Zlína, Miroslava Kořénka: Dnešní zápas nás trápila střelba. Kluci hráli dobře všechny třetiny. Pro nás velmi důležité body na začátku sezony. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra Frýdku, Lukáše Rajgla: Dnes se nám bohužel nedařilo, musíme se z toho poučit. Děkuji soupeři za zápas a také za podporu fanoušků.
60:00
57:26
Frýdek se i v posledních chvílích snaží tlačit, ale vypadá to, že dneska jim to není přáno.
55:35
Zlín už hraje tak nějak na pohodu a nikam to nežene.
53:48
Zdravotnice má dnes naběháno víc než hráči.
51:49
Dlouho byl chválen jenom Raab, ale také Vlčánek dnes předvádí úžasný výkon.
50:21
Domácí jsou v plném počtu.
48:21
Vyloučen hráč Filip Matějka družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:06
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
48:06
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Patrik Svoboda, asistoval Jakub Vořechovský (0:6).
47:01
Frýdek si zkouší držení míčku a točí protihráče přes celé hřiště.
44:28
Zlínští dostávají až moc volného prostoru.
42:50
Nebýt Davida Raaba, tak už tam má Frýdek dávno desítku.
40:41
Sotva začla třetí třetina Raab už se má zase co ohánět.
40:00
40:00
Ve druhé třetině byl poměr střel na bránu 8:15.
40:00
38:16
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Patrik Svoboda, asistoval Michal Kundrata (0:5).
38:11
Hosté hrají v plném počtu.
36:11
Vyloučen hráč Patrik Svoboda družstva Zlín Lions na 2 minuty za blokování hokejky.
35:26
Domácí hráči po sérii nezdarů začínají být docela zoufalí.
34:03
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Kořený, asistoval Filip Horník (0:4).
33:28
Vyloučen hráč Martin Juroš družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za bránění ve hře.
33:03
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Zdráhal bez asistence (0:3).
32:47
Zlín si vyzkouší standardní situaci. Ta nakonec úplně nevyšla, protože ke střele se hráci nedostali.
26:06
Hraje se teď hodně nahoru a dolů a oba týmy působí vyrovnaně.
22:54
Domácí ten gól do šatny docela rozhodil.
22:09
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Lukáš Chalabala, asistoval Martin Janeček (0:2).
20:00
20:00
Počet střel na bránu byl v první třetině 9:19.
20:00
19:35
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Martin Janeček, asistoval Jakub Zdráhal (0:1).
19:35
Dlouhodobý Zlínský nápor vyšel v tu nejméně vhodnou dobu. Gól do šatny zamrzí.
19:21
Habrnál utekl a i přes dotírajícího obránce se pokusil o střelu.
18:29
Chyba v obraně a zlínský hráč zcela sám před bránou. Raab jen těsně vytlačil jeho střelu mimo bránu.
16:52
Frýdek všechno řeší přímočaře, ale o to více jsou ty šance nebezpečné.
13:56
Opět skvělý Raab, nejprve vyrazil nebezpečnou střelu a pak spacifikoval i dorážku.
12:55
Teď poslal Zlín na brankáře několik střel za sebou, ale za brankovou čáru je nepustil.
08:49
Raab parádně vychytal nebezpečnou situaci 2 na jednoho.
05:49
Zlínští se zuby nehty drží míčku. Sice teď nestřílejí, ale míček Frýdku nepůjčují.
04:26
Teď Janeček pozlobil Raaba. Zlín si vytváří stále více nadějných šancí.
03:32
Jakmile Matějka vleze na hřiště, je ho všude plno. Pokud to tak půjde dál, dnes zcela jistě skóruje.
02:30
Balusek v obrovké šanci, když střílí na odkrytou bránu. Ale střela mu nesedla tak jak by si přál.
01:12
Ovšem také na druhé straně vznikla šance, kterou musel Raab rychle hasit.
00:21
Frýdek posílen o uzdraveného Matějku a ten už po pár sekundách pálí na bránu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Müller a Michal Nehera.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions: brankář: Martin Vičánek; hráči v poli: Jiří Štěpánek, Filip Horník, Pavel Balusek, Michal Kundrata, Martin Kelíšek
00:00
Line-up domácích FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: David Raab; hráči v poli: Martin Juroš, Radim Klimecký, Filip Matějka, Václav Štěrba, Jaromír Dobeš