2:3
0:5
- : -

Florbal Ústí B - TJ Sokol Královské Vinohrady B 5:11
6. Jindřich Grosse, 7. Hynek Nikolič, 12. Patrik Šredl, 23. Matěj Žaloudek, 35. Filip Kučaba - 10. Vít Neuman, 15. Matěj Špaček, 15. Matěj Špaček, 26. Jakub Záň, 32. Jan Švejda, 39. Jakub Záň, 45. Matěj Špaček, 46. Jan Švejda, 48. Jan Švejda, 50. Jan Švejda, 60. Vojtěch Máca; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Petr Neumaier; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jan Hrstka 22 - Tomáš Šimek 22; po třetinách: 3:3, 2:3, 0:5;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí pana Kytky: "Zatím asi herně nejvyrovnanější utkání sezóny a zasloužené vítězství. Jen nás mrzí, že jsme zaspali začátek, doháněli tempo a nemohli tak hrát na tři lajny po celý zápas. Děkujeme soupeři, divákům a pořadatlům."
59:59
Komentář vedoucího domácích p. Grosseho: "Čekali jsme, že dnes sem konečně přiveze florbal někdo jiný než my a to se potvrdilo. Dvě třetiny se projevovala naše předzápasová vizualizace a nastavení mysli. Ve třetí třetině to bylo z naší strany degrow a to soupeř potrestal. Možná se projevila naše přetrénovanost směrem k vrcholu podzimní části příští víkend. Děkujeme soupeři, divákům a pořadatelům."
59:57
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Vojtěch Máca, asistoval Tadeáš Doucha (5:11).
55:29
Vyloučen hráč Jiří Strnad družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
52:20
Obrovská šance Šredla končí na hrudi golmana Vinohrad
49:49
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Švejda, asistoval Michal Vlk (5:10).
49:49
Švejda se dneska vyspal do růžova a připisuje si čtvrtý gól
47:22
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Švejda, asistoval Vít Neuman (5:9).
46:27
Vinohrady chytly slinu a zvyšují na 8:5
45:30
44:59
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Matěj Špaček bez asistence (5:7).
40:30
Kučaba se nachvíli proměnil v Usaina Bolta a přesprintoval celé hřiště bez zakončení
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině Ústí-10; Vinohrady-11
40:00
38:55
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jakub Záň, asistoval Lukáš Chvátal (5:6).
34:09
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Leoš Nergl (5:5).
34:00
Hra se začíná přiostřovat
33:48
Vyloučen hráč Michal Vlk družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
33:25
Nikolič z otočky pouze mimo bránu
31:54
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Švejda, asistoval Jan Prošek (4:5).
30:20
Neuman po střetu s domácím hráčem zůstal ležet na zemi, ale odchází po svých
27:29
Přesilová hra domácích neproměněna
25:26
Vyloučen hráč Dalibor Nigrin družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
25:06
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jakub Záň, asistoval Vojtěch Trčálek (4:4).
25:06
TAM, ZPÁTKY, TAM a Vinohrady vyrovnávají na 4:4
22:49
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Matěj Žaloudek, asistoval Leoš Nergl (4:3).
22:49
Po přesné přihrávce vzduchem od Nergla zvyšuje Žaloudek na 4:3 a posílá Ústí do vedení
14:43
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Matěj Špaček, asistoval Jakub Záň (3:3).
14:43
Famózní gól do odkryté branky
14:29
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Matěj Špaček, asistoval Lukáš Chvátal (3:2).
13:56
Ústí po dlouhé době na míčku
11:30
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Patrik Šredl, asistoval Jiří Strnad (3:1).
10:46
Krásný zákrok ústeckého golmana
09:37
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Vít Neuman, asistoval Michal Vlk (2:1).
06:46
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Patrik Šredl (2:0).
05:59
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Hynek Nikolič (1:0).