1:1
0:5
- : -

SK Jiskra Domažlice - FA SEPTA.CZ Č. Budějovice 2:6
5. Jan Holub, 25. Robert Kubica - 35. Šimon Perek, 51. Adam Koller, 51. Martin Hrmo, 54. Pavel Formánek, 60. Pavel Formánek, 60. Radek Vobr; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Filip Oberta; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Jan Fousek 22 - Jan Vališ 30; po třetinách: 1:0, 1:1, 0:5;
60:00
59:59
Komentář treenéra hostí Novotný: První zápas v letošní sezoně, kdy jsme dokázali plnit taktické pokyny po celý zápas. Chyby tam sice byli, ale ne tak velké, jako v minulých utkáních. Uvidíme, zda dovedeme tento výkon, udržet i v dalších zápasech.
59:59
Komentář trenéra domácích: První třetina ve skvělém tempu, soupeř neproměňoval svoje šance nebo jsme jejich střely blokovali. Ve druhé třetině jsme polevili a nechali soupeře dostat více do hry. Třetí třetina byla patřila hostům. Děkujeme za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
59:48
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Radek Vobr, asistoval Michal Semotán (2:6).
59:26
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Pavel Formánek, asistoval Stanislav Karas (2:5).
53:31
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Pavel Formánek, asistoval Jan Novotný (2:4).
50:54
Timeout SK Jiskra Domažlice
50:54
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Martin Hrmo bez asistence (2:3).
50:38
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Adam Koller, asistoval Petr Bláha (2:2).
43:05
Vyloučen hráč Martin Hrmo družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za hra rukou.
40:00
40:00
37:10
Vyloučen hráč Ondřej Stach družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání.
34:08
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Šimon Perek, asistoval Petr Bláha (2:1).
27:36
Vyloučen hráč Jan Holub družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání.
24:29
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Robert Kubica, asistoval Jan Tauer (2:0).
20:00
20:00
04:18
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Jan Holub, asistoval Ondřej Stach (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Němeček a Filip Oberta.
00:00
00:00
Line-up hostů FA SEPTA.CZ Č. Budějovice: brankář: Jan Vališ; hráči v poli: Stanislav Karas, Dominik Bošanský, Pavel Formánek, Jakub Malecha, Michal Krňák
00:00
Line-up domácích SK Jiskra Domažlice: brankář: Jan Fousek; hráči v poli: Ondřej Stach, Petr Fekiač, Martin Kubů, Zdeněk Opálka, Jakub Nechoďdomů