1:2
4:3
- : -

FBC Panthers Liberec - TJ Sokol Koberovy 5:7
27. Jiří Špak, 46. Jiří Špak, 52. Filip Munzar, 55. Filip Munzar, 57. Tomáš Szabo - 8. Dominik Reczai, 20. Dominik Reczai, 23. Jan Novotný, 38. Jonáš Zakouřil, 49. Tomáš Zeman, 57. Dominik Reczai, 60. Jan Novotný; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Tomáš Miksánek; vyloučení: 3:4; využití: 2:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Petr Vacátko 18 - Lukáš Pfeiffer 12; po třetinách: 0:2, 1:2, 4:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Dvě třetiny jsme byli aktivnějším týmem a podařilo se nám proměnit všechny nabídnuté šance. Zápas jsme zdramatizovali vlastní nedisciplinovaností. Závěr zápasu se nám poprvé podařilo dotáhnout do vítězného konce. Děkujeme soupeři za dramatické utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích Tomáše Szaba: Moc pěkné utkání, bohužel se špatným koncem pro nás. Hosté ale po boji zaslouženě vyhráli, chtěli to víc.
59:32
Bohužel to nevyšlo :( Dostávají do prázdné branky gól.
59:30
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Novotný, asistoval Lukáš Hlava (5:7).
57:07
Vyloučen hráč Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:56
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Jan Novotný (5:6).
56:42
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Jiří Špak (5:5).
54:30
Pantheři snižují a ztrácí už jen gól.
54:12
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Filip Munzar, asistoval Tomáš Szabo (4:5).
52:59
Koberovy další přesilovku opět nevyužívají.
51:55
Vyloučen hráč Tomáš Zvára družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:07
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Filip Munzar, asistoval Jan Král (3:5).
49:50
Oslabení Pantheři zvládají s klidnou hlavou, Koberovy dělají chyby a nedostávají se zatím ke střele.
49:03
Vyloučen hráč Dominik Hiadlovský družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
48:13
Po nešťastné chybě hráče č. 93 z Panthers Liberec Koberovy dávají další gól.
48:12
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Tomáš Zeman bez asistence (2:5).
45:59
Pantheři využívají další přesilovku.
45:58
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Filip Munzar (2:4).
44:00
Vyloučen hráč Vojtěch Cvrček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
37:51
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jonáš Zakouřil, asistoval Lukáš Hlava (1:4).
37:51
Koberovy mají více ze hry, Pantheři vypadají, že neví jak na ně.
34:42
Pantheři se tlačí na branku Koberov, ale trefují stále golmana nebo přestřelí.
26:20
Pantheři využívají na poslední chvíli hru 3 na 5 a dávají svůj první gól tohoto utkání.
26:07
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Tomáš Szabo (1:3).
24:50
Vyloučen hráč Vojtěch Cvrček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
24:03
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování.
22:34
Koberovy opět využívají pomalé vracení hráčů Panthers Liberec na svoji stranu.
22:33
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Novotný, asistoval Tomáš Zeman (0:3).
20:00
20:00
19:16
18:28
Trestné střílení družstva TJ Sokol Koberovy neproměnil Dominik Reczai.
18:28
Rozhodčí píská hráči Panthers č.17 sekání před golmanem a rozhodl se pro trestné střílení!
17:50
Pantheři se většinu herního času pohybují na straně Koberov, ale branku se jim dát nedaří.
12:30
Pantheři při oslabení Koberovy nepustili k žádné akci..Míček měli pod kontrolou.
10:26
Vyloučen hráč Filip Munzar družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:03
Tak Koberovy pro líbivém samostatném výjezdu hráče 92 a přesné střely vedou..
07:02
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Jonáš Zakouřil (0:1).
04:11
Hra se přelévá ze strany na stranu, je velice vyrovnaná...
03:40
Tak kdo načne skóre????
00:01
Hra po krásném nástupu právě začala.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Tomáš Miksánek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Koberovy: brankář: Lukáš Pfeiffer; hráči v poli: Marek Šikola, Milan Drobný, Jakub Janoušek, Dominik Reczai, Jan Novotný
00:00
Line-up domácích FBC Panthers Liberec: brankář: Petr Vacátko; hráči v poli: Tomáš Szabo, Jan Obermann, Jiří Špak, Filip Munzar, Ondřej Neuman