2:1
- : -
FbC Písek

Florbalová škola Plzeň A - FbC Písek 6:5
2. Ondřej Budek, 21. Kryštof Lehečka, 23. Tomáš Pour, 34. Tomáš Pour, 48. Jonáš Janata, 55. Ondřej Budek - 4. Michal Cigánek, 11. Filip Trkovský, 14. Michal Cigánek, 28. Vladimír Lešek, 41. Vladimír Lešek; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Lukáš Tomášek; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Filip Šik 14 - Vlastimil Dvořák 35; po třetinách: 1:3, 3:1, 2:1;
60:00
Komentář vedoucího domácích S. Nedvěda: Je vidět, že máme na čem pracovat. Důležité jsou tři body. Vyzdvihl bych výkon hostující gólmana, který měl nespočet kvalitních zákroků.
60:00
Komentář trenéra hostů M. Hanzlíka: Troufám si říct, že Plzeň dnes zaslouženě bere 3 body. Zejména ve 2. třetině nás viditelně přehrávala. Musíme se zaměřit na koncentraci při bránění secvičených signálů soupeře. Odpočineme a budeme chtít navázat na výkon ze 3. třetiny. Děkujeme soupeři za utkání
60:00
58:38
Hosté hrají bez brankáře.
57:48
Timeout FbC Písek
54:22
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Matěj Surák (6:5).
51:49
Vyloučen hráč Ondřej Budek družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za blokování hokejky.
47:51
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Jonáš Janata, asistoval Vojtěch Beneš (5:5).
43:34
Vlastimil Dvořák v brance Písku opět výborně zasáhl, tentokrát byl úspěšný proti střele Ondřeje Budka.
40:53
Branku družstva FbC Písek vstřelil Vladimír Lešek, asistoval Daniel Špírek (4:5).
40:27
Písek v plném počtu.
40:00
40:00
38:27
Vyloučen hráč Michael Kolínský družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání.
35:34
Písecký gólman Dvořák výborně vyrazil schovanou střelu z dálky Kryštofa Lehečky. O pár vteřin později si poradil i se střeleckým pokusem Ondřeje Budka.
33:57
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Tomáš Pour, asistoval Jonáš Janata (4:4).
33:02
Vyloučen hráč Jakub Mikeš družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:43
Tečovanou Lehečkovu střelu pokryl hostující gólman Vlastimil Dvořák.
32:09
Vyloučen hráč Vladimír Lešek družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:10
Vyloučen hráč Matěj Surák družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za sekání.
27:34
Branku družstva FbC Písek vstřelil Vladimír Lešek, asistoval Michal Cigánek (3:4).
27:19
Písek si v přesilové hře trpělivou kombinační hrou vytvořil několik dobrých šancích. Filip Šik v domácí bráně si připsal další výtečný zákrok. Stav zůstává stejný i po přesilovce.
25:19
Vyloučen hráč Ondřej Budek družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za sekání.
24:08
Sám na hranici malého brankoviště se ocitl písecký Daniel Kučera. Domácí tým podržel brankář Filip Šik.
22:47
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Tomáš Pour, asistoval Matěj Surák (3:3).
20:22
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Marek Osvald (2:3).
20:00
20:00
14:57
Kryštof Lehečka prudkou střelou z poloviny hřiště nastřeluje tyč hostující brány.
13:19
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michal Cigánek, asistoval Pavel Šebelle (1:3).
13:19
Přesilová hra domácích zůstala nevyužita. Bezprostředně po jejím skončení hosté zužitkovali brejkovou situaci a získali tak pro sebe dvoubrankový náskok.
11:09
Vyloučen hráč Michal Cigánek družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání.
10:25
Branku družstva FbC Písek vstřelil Filip Trkovský bez asistence (1:2).
03:47
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michal Cigánek, asistoval Michael Kolínský (1:1).
01:43
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Hajšman a Lukáš Tomášek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Písek: brankář: Vlastimil Dvořák; hráči v poli: Michael Kolínský, Michal Cigánek, Pavel Šebelle, Jakub Mikeš, Vladimír Lešek
00:00
Line-up domácích Florbalová škola Plzeň A: brankář: Filip Šik; hráči v poli: Kryštof Lehečka, Matěj Surák, Tomáš Pour, Marek Osvald, Ondřej Budek