2:3
2:1
1:0

Pacovští Honzíci - PSKC Okříšky-MoBu 9:8p
4. Milan Buřič, 11. Adam Škoda, 15. Tomáš Krátoška, 16. Milan Paták, 33. Petr Diviš, 38. Milan Paták, 54. Adam Škoda, 56. Petr Kubíček, 65. Milan Buřič - 1. Pavel Konvalina, 11. Tomáš Kotačka, 17. Denis Tesařík, 20. Petr Molák, 23. Tomáš Kotačka, 35. Petr Molák, 37. David Taflíř, 49. Marcel Pospíšil; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Jan Máca 29 - Lukáš Doležal 37; po třetinách: 4:4, 2:3, 2:1, 1:0;
64:02
79:59
Vyjádření hostí: Vyrovnaný zápas plný nepřesnosti, který skončil šťastně pro domácí. Děkujeme hráčům za výkon a soupeři za fér zápas
79:59
Vyjádření domácích: děkujeme soupeři za hru a děkujeme věrným divákům.
64:02
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Milan Buřič, asistoval Petr Kubíček (9:8).
60:00
60:00
59:28
Vyloučen hráč Milan Paták družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nesportovní chování.
58:18
Trestné střílení družstva Pacovští Honzíci neproměnil Matěj Doubek.
55:13
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Petr Kubíček, asistoval Milan Paták (8:8).
53:01
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Adam Škoda, asistoval Matěj Doubek (7:8).
48:08
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Marcel Pospíšil, asistoval Petr Molák (6:8).
40:00
40:00
37:52
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Milan Paták, asistoval Šimon Ledvinka (6:7).
36:20
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil David Taflíř, asistoval Tomáš Kotačka (5:7).
34:25
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Petr Molák, asistoval Marcel Pospíšil (5:6).
32:41
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Petr Diviš, asistoval Matěj Doubek (5:5).
27:45
Vyloučen hráč Tomáš Kotačka družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za držení.
24:50
Vyloučen hráč Milan Paták družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
22:25
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Tomáš Kotačka bez asistence (4:5).
20:00
20:00
19:44
18:13
Vyloučen hráč Adam Paták družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hrubost.
16:09
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Denis Tesařík, asistoval Petr Molák (4:3).
15:36
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Milan Paták, asistoval Milan Buřič (4:2).
14:54
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Tomáš Krátoška, asistoval Adam Škoda (3:2).
10:45
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Tomáš Kotačka, asistoval Marek Zezula (2:2).
10:35
08:16
Vyloučen hráč Matěj Doubek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
03:47
Vyloučen hráč Tomáš Kotačka družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za sekání.
03:05
00:51
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Pavel Konvalina bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů PSKC Okříšky-MoBu: brankář: Lukáš Doležal; hráči v poli: Marek Zezula, Petr Molák, Pavel Konvalina, Denis Tesařík, Marcel Pospíšil
00:00
Line-up domácích Pacovští Honzíci: brankář: Jan Máca; hráči v poli: Petr Diviš, Adam Škoda, Michal Hošek, Tomáš Voldřich, Matěj Doubek