7:1
6:1
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FBC ROKYCANY 19:2
7. Tomáš Katolický, 8. Lukáš Zápal, 10. Lukáš Porazil, 11. Vojtěch Bistrý, 16. Lukáš Porazil, 17. Filip Štědrý, 23. Filip Štědrý, 25. Jan Žák, 27. Vojtěch Bistrý, 34. David Malkus, 34. Filip Konrady, 35. Pavel Šimeček, 35. Filip Konrady, 41. Ondřej Kuhajda, 48. Lukáš Zápal, 49. David Malkus, 50. Ondřej Kuhajda, 51. Stanislav Fencl, 54. David Malkus - 35. Lukáš Bendek, 46. Lukáš Bendek; rozhodčí: Martin Klán - Dominik Dolejš; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Vojtěch Horák 11 - Lukáš Nesét 44; po třetinách: 6:0, 7:1, 6:1;
60:00
Střely na branku : domácí - 17, hosté - 3
60:00
Komentář trenéra hostů (Jan Barna) : Toto utkání určitě není nic, čím bychom se mohli chlubit. Soupeř nás přehrál o třídu. Děkujeme a přejeme hodně úspěchů v dalších zápasech.
60:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Kubinec): Naše povedená produktivita rozhodla zápas celkem brzy. Doufám, že si střeleckou pohodu přeneseme do dalších zápasů. Děkuji všem za zápas.
60:00
53:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil David Malkus, asistoval Tomáš Katolický (19:2).
50:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Stanislav Fencl, asistoval Lukáš Porazil (18:2).
49:38
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Kuhajda, asistoval Pavel Šimeček (17:2).
48:00
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil David Malkus, asistoval Filip Štědrý (16:2).
47:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lukáš Zápal, asistoval Stanislav Fencl (15:2).
45:46
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Jakub Košař (14:2).
44:42
Hosté jsou v plném počtu.
42:42
Vyloučen hráč Eduard Rytíř družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za hrubost.
40:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Kuhajda, asistoval Lukáš Pilík (14:1).
40:00
40:00
Střely na branku: domácí - 20, hosté - 5
40:00
37:21
Vyloučen hráč Martin Fiala družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
34:38
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Tomáš Vykoupil (13:1).
34:38
Rychlá odpověď Plzně.
34:20
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek bez asistence (12:1).
34:20
Bendek se dostal k míčku, poslal ho na branku a míček končí za Horákem.
34:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Šimeček, asistoval Ondřej Kuhajda (12:0).
34:15
3 góly během minuty, dneska to tam Slavii prostě padá.
33:51
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Adam Tkadlec (11:0).
33:35
32:00
Domácí jsou v plném počtu.
30:00
Vyloučen hráč Stanislav Fencl družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za vysoká hokejka.
26:37
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Vojtěch Bistrý, asistoval Jan Žák (9:0).
26:37
A i opět rychlé využití přesilovky v podání Plzně.
26:21
Vyloučen hráč Vojtěch Vlach družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za blokování hokejky.
24:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Žák, asistoval Pavel Šimeček (8:0).
22:21
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Štědrý, asistoval Pavel Šimeček (7:0).
22:21
Bleskové využití přesilovky.
22:06
Vyloučen hráč David Šavel družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:06
V úvodu druhé třetiny uvidíme i přesilovou hru domácích.
20:40
20:00
20:00
Střely na branku: domácí - 26 , hosté - 6
20:00
18:40
Vyloučen hráč Filip Štědrý družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
16:50
15:52
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lukáš Porazil, asistoval Tomáš Katolický (5:0).
10:32
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Vojtěch Bistrý, asistoval Pavel Šimeček (4:0).
10:32
Šimeček z rohu našel před brankou stojícího Bistrého a ten se přesně trefuje do vinglu.
09:09
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lukáš Porazil, asistoval Lukáš Zápal (3:0).
09:09
Porazil nekompromisně posílá míček Nesétovi nad nohu.
08:00
07:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lukáš Zápal, asistoval Tomáš Katolický (2:0).
07:03
Domácím se podařilo podruhé skórovat ve vlastním oslabení. Katolický se Zápalem se ocitli dva na jednoho a nedali Nesétovi šanci.
06:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Tomáš Katolický, asistoval Stanislav Fencl (1:0).
06:36
Katolickému se v oslabení podařilo až neskutečně přehodit Neséta.
06:00
Vyloučen hráč Adam Tkadlec družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Klán a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ROKYCANY: brankář: Lukáš Nesét; hráči v poli: Lukáš Bendek, Jakub Svejkovský, Eduard Rytíř, Martin Fiala, Vojtěch Vlach
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Vojtěch Horák; hráči v poli: Lukáš Pilík, Filip Štědrý, Vojtěch Bistrý, Jan Žák, Pavel Šimeček