2:1
1:1
- : -

FBC Pitbulls Kolín - FBC Kutná Hora  4:3
4. Jindřich Smejkal, 34. Martin Chyba, 37. Jindřich Smejkal, 50. Filip Pletka - 14. Jiří Schwarz, 38. Josef Chalupa, 57. Jiří Schwarz; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 5:3; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Jakub Šamánek 49 - Bohuslav Bochníček 15; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:1;
60:00
59:59
Kolín to udržel i přes fakt slušný nervy na konci 3 bodiky doma v chalupě
59:59
Komentář trenéra domácích: Po dlouhé době skvělý týmový výkon i přes řadu vyloučení zvládnuté těžké utkání, kde nás zvláště při přesilovkách podržel golman.
59:59
Komentár trenéra hostí: V našem klasickém derby opět nechybělo nic hra ze strany na stranu zajímavé souboje a napnuté nervy až do konce utkání. Děkujeme soupeři a výborným divákům.
56:15
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Schwarz, asistoval Josef Chalupa (4:3).
49:26
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Filip Pletka, asistoval Jan Novotný (4:2).
49:26
bratr udělal jak pán a zametáme do prázdný odskok na dvougolovej rozdíl
47:56
Vyloučen hráč Antonín Tvrdík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
47:56
Druhá přesilovka domácích ted cejtim, že to tam pošlou
46:38
jumanji dneska hraje jak pán
43:47
Vyloučen hráč Josef Chalupa družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
43:47
První přesilovka domácích doufáme, že vodskočíme
41:49
druhá lajnička si ted pěkně pohrávala na hranš velkého brankoviště bez fíka
40:00
40:00
I třetí úvodní buly vítězně pro kolín mladej štírek z první lajny se prosmejk do šance jak práse chyběl kousek
40:00
39:59
Máme za sebou druhou třetinu jdu hodit nějaký rady do kabiny uvidíme k čemu to bude
37:48
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Josef Chalupa bez asistence (3:2).
37:48
Chybička v rozehrávce nekompromisně potrestána
36:11
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jindřich Smejkal, asistoval Martin Chyba (3:1).
36:11
jumanji zase úřaduje vybojovanej goliček
33:10
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Jindřich Smejkal (2:1).
33:10
jumanji ted zabojoval jak pán a i když byla branka mimo balonek přejel přes čáru a tak gol platí slušná jízda
32:32
Kolín oslabení brání výborně dostává se i do poměrně slušných šancí možná víc než hora celkem usměvné
31:21
Vyloučen hráč Kryštof Podskalský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:21
Bohužel další vyloučení pro kolín
25:54
Hora je ted pěkně namlsaná po serii kolínských vyloučení a hraje slušně na balonu. Naštěstí pro domácí hodně okolo a nedokáží si vytvořit nějakou lepší střeleckou pozici.
23:21
Vyloučen hráč Filip Pletka družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za vysoká hokejka.
23:21
trochu unavené vyloučení, ale je tam kolín musí zase bránit
22:24
Je to tady tak vostrý, že nestíhám psát odepisovat
20:00
20:00
Za pár chvil naskočíme do druhé části oba týmy vypadají podezřele klidně uvidíme co za divočinku si chystají do hry
20:00
19:59
První část přinesla vypjatou atmošku nic moc šance poměrně tvrdý a divoký přesně jak to má u derby vypadat
19:47
Vyloučen hráč Tomáš Kukal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:47
Domací kapitán přivostřil před bránou a uvidíme krátkou hru 5na3
17:50
Vyloučen hráč Kryštof Podskalský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
17:50
Sekačka od domácích a bude tu přesilovka hostí
16:45
Dobře vyřešené přečíslení chyběla přesnost střelby
13:20
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Schwarz z trestného střílení (1:1).
13:20
Hosté pojedou trestné střílení
10:27
Vyloučen hráč Kryštof Podskalský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nesportovní chování.
10:27
Vyloučen hráč Jan Dus družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nesportovní chování.