3:2
0:1
FbC Písek

FbC Písek - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 6:7p
1. Daniel Špírek, 14. Vladimír Lešek, 29. Michal Cigánek, 44. Michal Cigánek, 45. Jakub Mikeš, 57. Vladimír Lešek - 6. Ondřej Baroch, 19. Jan Žák, 21. Vojtěch Bistrý, 30. Filip Štědrý, 43. Ondřej Baroch, 51. Filip Štědrý, 63. Filip Štědrý; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Kamil Vraspír; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 45 - Jiří Cisler 25; po třetinách: 2:2, 1:2, 3:2, 0:1;
62:48
62:48
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Štědrý, asistoval Jan Žák (6:7).
62:48
Komentář trenéra hostů (Lukáš Kubinec): Důležité dva body, ale měli jsme vyhrát již v základní hrací době. Každopádně soupeř byl velmi kvalitní a myslím, že z Písku se body snadno vozit nebudou. Děkuji všem za zápas. Hezkou neděli!
62:48
Komentář trenéra M.Hanzlíka: První dvě třetiny jsme se nemohli dostat do tempa,ve třetí třetině jsme zlepšili pohyb a zápas dovedli do prodloužení. V prodloužení jsme bohužel dostali smolný gól, na další hrací víkend se lépe připravíme a budeme opět na plno bojovat. Děkuji soupeři a divákům.
60:00
60:00
Střely:Písek-13, Plzeň-18
60:00
56:43
Branku družstva FbC Písek vstřelil Vladimír Lešek, asistoval Michal Cigánek (6:6).
50:34
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Štědrý, asistoval Pavel Šimeček (5:6).
44:50
Máme tu začátek první třetiny a s góly jako by se roztrhl pytel, stav utkání je tedy vyrovnaný 5:5.
44:47
Branku družstva FbC Písek vstřelil Jakub Mikeš bez asistence (5:5).
43:07
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michal Cigánek, asistoval Michael Kolínský (4:5).
42:49
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Baroch bez asistence (3:5).
42:08
Trestné střílení družstva FbC Písek neproměnil Daniel Špírek.
40:00
40:00
Střely: Písek-9,Plzeň-21
40:00
38:51
Vyloučen hráč Pavel Šimeček družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
38:51
Vyloučen hráč Michael Kolínský družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání.
38:51
V písecké hale se hra přiostřuje, vylučuje se na obou stranách.
29:37
29:37
Plzeňští rychle reagují na písecký gól a navyšují stav utkání.
28:00
28:00
Po hře v oslabení písečtí hráči neztrácejí čas a dorovnávají.
24:52
Vyloučen hráč Vladimír Lešek družstva FbC Písek na 2 minuty za blokování hokejky.
20:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Vojtěch Bistrý, asistoval Stanislav Fencl (2:3).
20:00
20:00
Počet střel: Písek-9, Plzeň-10
20:00
18:48
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Žák, asistoval Pavel Šimeček (2:2).
16:30
Četné střely nám nyní nelétají nejen na oba brankáře,ale i na naše fanoušky.
13:53
13:53
I přes prvotní vyrovnanost zápasu jde Písek do vedení díky výborné souhře útoku, stav utkání je tedy 2:1.
05:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Baroch, asistoval Filip Konrady (1:1).
00:27
Branku družstva FbC Písek vstřelil Daniel Špírek, asistoval Michael Kučera (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Janošťák a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Pavel Šimeček, Lukáš Pilík, Filip Štědrý, Vojtěch Bistrý, Jan Žák
00:00
Line-up domácích FbC Písek: brankář: Vlastimil Dvořák; hráči v poli: Pavel Šebelle, Jakub Mikeš, Vladimír Lešek, Michael Kolínský, Michal Cigánek