1:3
3:2
0:0

FA SEPTA.CZ Č. Budějovice - FBC Štíři Č. Budějovice B 6:7pn
6. Šimon Perek, 9. Martin Hrmo, 29. Pavel Formánek, 45. Petr Bláha, 46. Pavel Formánek, 57. David Podařil - 15. Dominik Vlček, 24. Jakub Vojáček, 29. Marek Fučík, 36. Lukáš Vácha, 57. Dominik Vlček, 58. Dominik Vlček, N David Caha; rozhodčí: Adam Hofhansl - Lukáš Teska; vyloučení: 6:4; využití: 0:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Vojtěch Kačer 45 - Lukáš Bicek 34; po třetinách: 2:1, 1:3, 3:2, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice B hráč Dominik Vlček a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice hráč Tomáš Holický , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice B hráč David Caha a vstřelil rozhodující gól (6:7).

Nájezd na branku provedl z družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice hráč Jan Novotný , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
64:59
Střely: Domácí 6 - 1 hosté
64:59
Komentář vedoucích hostů: Zápas nahorů dolů, do kterého soupeř vstoupil v lepším tempu. Poté zlepšený výkon ve 2.třetině nám pomohl. Bod si zasloužily oba týmy. Důležité je, že 3 body zůstávají v Budějcích.
64:59
Komentář trenéra domácích Jana Novotného: Těžké utkání, které jsme zvládli jako tým a sahali po 3 bodech. Nyní se nepovedlo. Příště věřím že se to povede. Stále však musíme pracovat na trénincích alespoň tak, jako poslední 3 týdny. Bez toho to nepůjde a to si musíme každý uvědomit.
63:40
Adrenalin v srdcích diváků.
62:03
Hodně šancí, málo střel.
61:30
V prodloužení vidíme velmi agresivní hru.
59:22
Kdo z koho? Tempo je nejrychlejší, agresivita také.
57:58
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Dominik Vlček, asistoval Martin Vacek (6:6).
56:54
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil David Podařil, asistoval Pavel Formánek (6:5).
56:19
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Dominik Vlček bez asistence (5:5).
56:04
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
54:30
Hra směřuje do finále, proto si všichni uvědomují, jaký vliv má jejich rozhodnutí na hru a nepouští se do riskantních situací.
53:34
Vyloučen hráč Jakub Tomšíček družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za vražení zády.
50:30
Vyloučen hráč Lukáš Tancer družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za hra rukou.
48:48
Tempo zvolňuje, ale ne úplně. Šance jsou stále na obou stranách.
45:46
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Pavel Formánek, asistoval David Podařil (5:4).
45:46
Krásné uvolnění z tlaku a domácí jsou náhle ve vedení.
45:22
Kačer vychytal nájezd Vlčka. Krásná práce, ale ještě není konec.
45:21
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice B neproměnil Dominik Vlček.
44:39
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Petr Bláha, asistoval Libor Nápravník (4:4).
44:30
Štíři tlačí, ale nic z toho.
40:30
Je to zde. poslední třetina českobudějovického derby. Uvidíme, kdo si dnes odnese body. Tempo stále na vysoké úrovni
40:00
40:00
39:59
Střely na branku ve 2.třetině: Domácí 12 - 19 hosté
39:22
Zbytečné vyloučení. Uvidíme, jak si domácí povedou.
39:21
Vyloučen hráč Tomáš Holický družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
38:00
Hosté se snaží zklidnit hru.
36:30
Opět vidíme vyhrocený konec třetiny.
35:19
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Lukáš Vácha, asistoval David Štěpka (3:4).
33:23
Emotivní vyloučení. Nebylo to tak kruté, ale rozhodčí zapískali.
33:22
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
32:30
Hra 4 na 4 neměla žádný vliv na hru.
30:19
Vyloučen hráč Robin Podlaha družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za hrubost.
30:19
Vyloučen hráč Dominik Bošanský družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
28:53
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Marek Fučík bez asistence (3:3).
28:03
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Pavel Formánek bez asistence (3:2).
28:03
Krásné sólo Formánka tentokrát končí v síti.
27:25
Štíři mají své nákresy, ale zatím žádná střela neohrozila více domácí bránu.
25:51
Vyloučen hráč David Podařil družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
25:30
Excelentní zákrok v leže od Kačera!
24:40
Emoce zaznívají i z tribuny. Tempo se uklidňuje
23:53
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jakub Vojáček bez asistence (2:2).
23:40
Emoce začínají být znát.
22:00
Domácí mají více šancí... zatím to pro ně vypadá dobře.
21:00
Domácí se v přesilovce trápí, hraje se spíše na jejich polovině.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: Domácí 9 - 14 hosté.
19:23
Vyloučen hráč David Caha družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za hrubost.
19:07
Uvidíme ještě nějakou změnu skóre v této třetině?
18:28
Kačer dostal přes prsty. Botou, nejedná se o komedii, která běží v kinech.
18:00
Ke konci 1.třetiny vidíme velký tlak na obou stranách, žádná akce není bez faulu.
17:00
Krásně teď Kačer podržel svůj tým.
16:20
Očividně jsme viděli taktické vyloučení 4 na 4. Hezká kombinace a stav utkání 2:1
14:14
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Dominik Vlček, asistoval David Caha (2:1).
13:11
Vyloučen hráč Tomáš Holický družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
13:11
Vyloučen hráč Lukáš Vácha družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za hrubost.
13:11
A uvidíme hru 4 na 4, po strkanici na brankové čáře u domácích.
12:20
Tvrdší hra přináší emoce, ale zatím jsou všichni v klidu.
10:30
Sportovní gesto fair play. Přiznán out.
10:00
Tlak hostů neklesá, drží domácí na jejich obranné půlce.
08:49
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Martin Hrmo, asistoval Šimon Perek (2:0).
06:40
První gól si připisují domácí, tempo nabírá na obrátkách.
05:07
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Šimon Perek, asistoval Dominik Bošanský (1:0).
05:01
První tvrdší hra.
04:10
Malecha se neúspěšně snažil najít Formánka. Zaboduje toto duo dnes?
03:50
Velká šance hostů končí útočným faulem.
03:10
Žádný z týmů se nepouští do větších akcí, je to taktická hra?
01:30
Začalo nám to v hezkém tempu, Hra se přelévá ze strany na stranu. Vidíme, že týmy jsu na tomto povrchu ne moc často.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hofhansl a Lukáš Teska.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice B: brankář: Lukáš Bicek; hráči v poli: Dominik Vlček, David Caha, Václav Bíca, Robin Podlaha, Martin Vacek
00:00
Line-up domácích FA SEPTA.CZ Č. Budějovice: brankář: Vojtěch Kačer; hráči v poli: Tomáš Troják, Jan Novotný, Pavel Formánek, Jakub Malecha, David Podařil