7:3
5:0
- : -

FBC Česká Lípa B - FBŠ Všestary 13:3
8. Jan Dudek, 21. Petr Procházka, 22. Pavel Pešír, 23. Daniel Kněžour, 26. Tomáš Hudík, 29. David Hybš, 36. Petr Procházka, 37. Tomáš Hudík, 44. Jan Dudek, 44. David Böhme, 47. Tomáš Hudík, 49. Daniel Kněžour, 53. Daniel Kněžour - 28. Marek Stuchlík, 37. Marek Stuchlík, 38. Roman Dostál; rozhodčí: Petr Neumaier - Lukáš Pekárek; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Vojtěch Nechvíle 26 - Vojtěch Kuča 23; po třetinách: 1:0, 7:3, 5:0;
60:00
Komentář trenéra domácích.: Mladé pušky z České Lípy si nakonec smlsly na soupeři. A oproti včerejšímu zápasu ukázaly, že v domácím prostředí hrají svědomitěji. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostí.: Ten jeden debakl za sezonu nás asi nezabije. Díky soupeři.
60:00
59:53
Vyloučen hráč Daniel Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
56:53
Vyloučen hráč Josef Janeček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nesportovní chování.
52:08
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Daniel Kněžour, asistoval Pavel Pešír (13:3).
48:50
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Daniel Kněžour, asistoval Jan Dudek (12:3).
46:09
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Tomáš Hudík, asistoval David Hybš (11:3).
43:18
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil David Böhme, asistoval Petr Procházka (10:3).
43:04
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jan Dudek bez asistence (9:3).
40:00
40:00
39:23
Vyloučen hráč Aleš Klemš družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:27
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Roman Dostál, asistoval Aleš Klemš (8:3).
36:42
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Tomáš Hudík, asistoval David Böhme (8:2).
36:17
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Marek Stuchlík, asistoval Aleš Klemš (7:2).
35:21
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka bez asistence (7:1).
33:35
Vyloučen hráč Pavel Pešír družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:25
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil David Hybš bez asistence (6:1).
27:16
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Marek Stuchlík, asistoval Pavel Hellmann (5:1).
25:08
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Tomáš Hudík, asistoval Petr Procházka (5:0).
22:17
21:01
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Pavel Pešír, asistoval Daniel Kněžour (3:0).
20:27
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka, asistoval David Hybš (2:0).
20:00
20:00
19:50
Vyloučen hráč Marek Stuchlík družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
07:44
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jan Dudek, asistoval Pavel Pešír (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Neumaier a Lukáš Pekárek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary: brankář: Vojtěch Kuča; hráči v poli: Jan Volenec, David Píše, Pavel Hellmann, Štěpán Novák, Jakub Moravec
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa B: brankář: Vojtěch Nechvíle; hráči v poli: Josef Hanzalík, Petr Procházka, David Hybš, Tomáš Hudík, David Böhme