1:0
1:4
- : -

FbŠ Bohemians B - FK Slovan J.Hradec 5:7
6. Jakub Křivanec, 18. Jakub Mulač, 19. Ondřej Plecháč, 36. Kryštof Blažej, 56. Ondřej Plecháč - 3. Ondřej Šimek, 8. Jan Procházka, 8. Karel Matějka, 51. Ondřej Šimek, 53. Jakub Tejnor, 55. Jakub Tejnor, 60. Kryštof Ille; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 8:6; využití: 3:2; diváků: 5; zásahy brankářů: Ondřej Štola 26 - Petr Toman 23; po třetinách: 3:3, 1:0, 1:4;
60:00
59:59
Střely domácí 6, střely hosté 13
59:59
Komentář trenéra domácích: Děkujeme soupeři za zápas, přejeme šťastnou cestu na jih a přijedeme si pro body zvenku, Komentář trenéra hostů: Zápas byl ovlivněný četnými vyloučeními, ve kterých si lépe vedli domácí. První dvě třtiny byly herně vyrovnané a ve třetí jsme zápas vybojovali. Díky za zápas a těšíme se na Vás v Hradci.
59:59
Nejlepší hráč domácích: Ondřej Plecháč, Nejlepší hráč hostů: Kryštof Ille
59:52
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Kryštof Ille, asistoval Ondřej Šimek (5:7).
58:32
Vyloučen hráč Radim Bobek družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za bránění ve hře.
55:28
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Ondřej Plecháč, asistoval Kryštof Blažej (5:6).
54:13
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Tejnor, asistoval Ondřej Šimek (4:6).
52:03
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Tejnor, asistoval Jan Procházka (4:5).
50:53
Vyloučen hráč Marcel Šuranský družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:53
Vyloučen hráč Kryštof Blažej družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nesportovní chování.
50:12
Vyloučen hráč Michal Křenek družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
50:05
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Jan Procházka (4:4).
46:09
Vyloučen hráč Jakub Tejnor družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hrubost.
45:20
Vyloučen hráč Tomáš Vostřel družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za bránění ve hře.
43:09
Vyloučen hráč Tomáš Vostřel družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:59
Střely domácí 12, střely hosté 8
35:50
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Kryštof Blažej, asistoval Ondřej Plecháč (4:3).
34:02
Vyloučen hráč Vojtěch Mach družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
31:56
Vyloučen hráč Michal Křenek družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za hrubost.
31:56
Vyloučen hráč Ondřej Erben družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:44
Vyloučen hráč Jan Cihlář družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:59
Střely domácí 10, střely hosté 12
18:30
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Ondřej Plecháč, asistoval Radim Bobek (3:3).
17:55
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jakub Mulač bez asistence (2:3).
16:47
Vyloučen hráč Marcel Šuranský družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
11:08
Trestné střílení družstva FK Slovan J.Hradec neproměnil Tomáš Karas.
07:53
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Karel Matějka, asistoval Marcel Šuranský (1:3).
07:27
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Procházka, asistoval Ondřej Šimek (1:2).
05:41
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jakub Křivanec, asistoval Petr Hromádko (1:1).
05:08
Vyloučen hráč Vojtěch Koutný družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
02:53
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Marcel Šuranský (0:1).
00:44
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Petr Toman; hráči v poli: Ondřej Stloukal, Jan Cihlář, Marcel Šuranský, Karel Matějka, Vojtěch Koutný
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians B: brankář: Ondřej Štola; hráči v poli: Jakub Křivanec, Jakub Mulač, Kryštof Blažej, Jan Harák, Ondřej Plecháč