2:1
2:2
- : -

Prague Tigers - FBŠ Všestary 8:6
1. David Novák, 4. Martin Boušek, 8. Jan Hála, 11. Radim Tůma, 22. Dominik Vorlíček, 27. Čeněk Kašpar, 44. Andrej Svatoš, 53. Radek Šindelář - 6. Jakub Moravec, 13. Pavel Hellmann, 17. Štěpán Novák, 34. Jakub Moravec, 46. Pavel Hellmann, 59. Aleš Klemš; rozhodčí: Filip Bollardt - Martin Kněžík; vyloučení: 5:2; využití: 1:1; diváků: 88; zásahy brankářů: Pavel Dundr 7 - Filip Ježek 27; po třetinách: 4:3, 2:1, 2:2;
60:00
Komentář trenéra domácích Prague Tigers - Pavel Klečka: Zápas jsem měli celou dobu pod kontrolou až na pár osobních chyb, které zápas zdramatizovaly.
60:00
Komentář trenéra hostů FBŠ Všestary: Dnešní utkání jsem nezvládli. Mnohoosbních i taktických chyb rozhodlo a soupeř zaslouženě vyhrál. Nyní se musíme ponaučit z chyb a připravit se nadalší utkání. Dnes si mekáč nezasloužíme. Přeji soupeři mnoho zdaru do příštích utkání a děkujeme za fér zápas.
60:00
59:59
Střely po třetí třetině: Prague Tigers 10 - Všestary 3
59:03
Timeout FBŠ Všestary
58:48
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Aleš Klemš, asistoval Daniel Moravec (8:6).
58:00
Poslední dvě minuty utkání
56:30
Vorlíček s Bouškem nyní míchají hosty ve vlastním oslabení
55:42
Vyloučen hráč Jan Hála družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:26
Kovařík dneska hraje jedna báseň, vlastně celá třetí lajna
53:02
Ooooooooou, Šindelář si sebral balonek na středu hřiště, voloupal dva protihráče a zavěsil nechytatelnou ranou po horní tyčku! #CR77
52:57
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Radek Šindelář bez asistence (8:5).
50:21
Vyloučen hráč Šimon Fišer družstva Prague Tigers na 2 minuty za blokování hokejky.
45:54
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Štěpán Novák (7:5).
45:43
Vyloučen hráč Lukáš Kovařík družstva Prague Tigers na 2 minuty za hra na zemi.
44:59
Vorlíček předvedl neskutečný návrat do obrany a vybojoval balonek
43:23
Svatoš se napřáhl a nepřemýšlel!
43:18
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Andrej Svatoš bez asistence (7:4).
39:45
Zmrzlík se Slovák míchají na vlastní polovině a zkouší nahodit na volného Šindeláře, ale toho zablokoval bek hostí a stav zůstává stejný
39:30
Do hry se dostává nahrádník František Slovák, který vyslal nebezpečný projektil, brankář hostí zatím drží
38:52
Závar druhé lajny v obranném pásmu končí opět na brankáři hostí, zakončoval Boušek po krásné nahrávce Vorlíčka
38:20
Lukáš Kovařík natáhnul ze středu hřiště, ale brankář chytá pupíčkem
37:42
Vorlíček neskutečně trefil ze středu, ale brankář hostí vyrazil helmou jako Dominátor
36:40
Šindy byl přemotivovanej, asi myslel na sekačku z Globusua jde si k nám sednout, zítra v práci dostane sodu, ale na druhou stranu byl v zápise o utkání, Maruška to ocení a naloží mu
36:25
Vyloučen hráč Radek Šindelář družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
34:29
Soupeř opět praktikuje nahazované balony, které domácím dělají problémy
33:48
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jakub Moravec, asistoval Josef Janeček (6:4).
31:07
Dundr - MONSTER SAVE
30:57
Emoce by se daly krájet
30:37
Vyloučen hráč Jakub Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nesportovní chování.
29:41
Vyloučen hráč Jan Hála družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování.
28:11
Šindelář nyní s Navrátilem výborně vybojovali balonek na mantinelu, ale bohužel za cenu faulu
27:31
Vorlíček nad branku
27:02
Kašpar si sebral balonek u mantinelu a trefuje okolo hlavy hostujícího brankáře
26:38
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Čeněk Kašpar bez asistence (6:3).
25:43
Šindelář trefuje balonek na zcela odkrytou branku, ale balonek trefuje krtka ve vápně a Šindy kroutí hlavou
23:18
Tigers na balonku, nechtějí dopustit chybu
22:31
Tůma našel odkrytého Vorlíčeka, který trefuje teploměr
21:51
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Dominik Vorlíček, asistoval Radim Tůma (5:3).
20:31
Vyloučen hráč Jakub Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za vražení zády.
20:15
Tigers kombinují na své polovině a snaží se najít recept
20:02
Úvodní buly vyhrává družstvo Tigers
20:01
Vstupujeme do druhé třetiny, zatím je to velice bláznivý zápas, který oko diváka musí bavit, skóre se totiž přelévá ze strany na stranu, tak snad to bude pokračovat v podobném duchu i dále
16:03
Opět to vypadá na střelecké hody, nejvyšší hráč Všestar se trefuje po zemi na bližší tyčku
16:02
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval Pavel Hellmann (4:3).
13:51
Pavel Dundr nyní chytá jasnou gólovku
12:56
Domácí stále tlačí, ale nedaří se jim uklidnit a ztrácejí balonky na které čekají útoky Všestar, kteří jsou na tak málo střel velice efektivní
12:23
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Jan Freiberg (4:2).
11:49
Omlouvám se za drobné výpadky vinou nekomfortní situace s Wifi, ale vše už běží
10:43
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Radim Tůma, asistoval Martin Boušek (4:1).
07:45
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jan Hála, asistoval Čeněk Kašpar (3:1).
06:04
Domácí tygři trefují bohužel první nohy a Moravec výborně řeší protiútok sám na Dundra
05:23
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jakub Moravec bez asistence (2:1).
04:52
Novák netrefuje odkrytou branku po nahrávce od Kašpara
04:29
Hosté jsou velmi zatažení a čekají na chybu domácích
03:25
Tůma byl velmi důrazný na brankovišti hostů a sebral balonek, poté předložil zcela volnému Bouškovi a ten trefuje šibenici
03:07
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Boušek, asistoval Radim Tůma (2:0).
00:50
To bylo rychlý, bolesalvské duo zapresovalo za brankou a nese to ovoce
00:10
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Novák, asistoval Jan Hála (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary: brankář: Filip Ježek; hráči v poli: Jan Freiberg, David Píše, Štěpán Novák, Daniel Moravec, Pavel Hellmann
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Pavel Dundr; hráči v poli: David Novák, Čeněk Kašpar, Jan Hála, Šimon Fišer, Andrej Svatoš