1:1
0:2
0:0

Florbal Sokolov - FBC DDM Kati Kadaň 4:3pn
17. Štěpán Mosler, 17. Stanislav Hykš, 27. Petr Kleiner, N Matouš Tesař - 39. Erik Štěrba, 52. Martin Žemlička, 60. Martin Žemlička; rozhodčí: Martin Klán - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Ondřej Heimerle 24 - Jan Štěpánek 33; po třetinách: 2:0, 1:1, 0:2, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Sokolov hráč Matouš Tesař a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DDM Kati Kadaň hráč Lukáš Pardubský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Sokolov hráč Štěpán Mosler a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DDM Kati Kadaň hráč Jakub Solar , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Sokolov hráč Patrik Soukup , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DDM Kati Kadaň hráč Erik Štěrba a vstřelil gól.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Komentář trenéra hostů Lukáše Miličky:Ne příliš povedené utkání, místy šerm a nahazované balony, což nám moc nesedí, musíme být více soustředěni. ZELÍRADOST
65:00
Komentář trenéra domácích T. Abrháma: Škoda konce třetí třetiny, ale zase alespoň bylo drama a pro nás nakonec vítězné. Pohlídali jsme defensivu, změnili herní styl a šli cestou jednoduchosti. První dvě třetiny jsme hráli i lépe dopředu a na góly se dalo i dívat. Děkuji soupeři za povedené utkání.
65:00
60:00
60:00
Střely po 3. třetině: Sokolov: 10, Kadaň: 15
60:00
59:44
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Martin Žemlička, asistoval Petr Chládek (3:3).
59:44
Vyloučen hráč Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nesportovní chování.
51:12
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Martin Žemlička, asistoval Erik Štěrba (3:2).
49:47
Vyloučen hráč Ondřej Rachunek družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: Sokolov: 10, Kadaň: 4
40:00
38:33
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Erik Štěrba bez asistence (3:1).
26:59
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Kleiner, asistoval Stanislav Hykš (3:0).
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: Sokolov: 16, Kadaň: 6
20:00
16:08
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Stanislav Hykš, asistoval Patrik Soukup (2:0).
16:02
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Štěpán Mosler, asistoval Matouš Tesař (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Klán a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Jan Štěpánek; hráči v poli: Dominik Šebek, Michal Kolitsch, Jiří Prokop, Lukáš Pardubský, Robert Sándor
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Ondřej Heimerle; hráči v poli: Jakub Stejskal, Patrik Slezák, Jan Šafránek, Patrik Soukup, Štěpán Mosler