1:2
4:2
- : -

SK K2 Prostějov - FBC ZŠ Uničov 7:6
5. Ondřej Král, 7. Jakub Krnáč, 26. Petr Zabloudil, 44. Petr Frýda, 45. Zdeněk Fojt, 55. Pavel Bezouška, 55. Ondřej Schön - 9. Jakub Zámečník, 15. Zdeněk Marčon, 28. Martin Macho, 32. Zdeněk Marčon, 49. Jakub Zámečník, 58. Michal Dohnal; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 9 + Libor Čmela OS:5; využití: 1:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Tomáš Krátký 25 - Adam Doušek 28; po třetinách: 2:2, 1:2, 4:2;
60:00
59:59
Hezkej zápas. Hodně gólů, hodně emocí. Se šťastným koncem pro domácí. Zápas jsme si bohužel prohráli sami.
59:59
Komentář trenéra domácích: Výborný vyhrocený zápas od obou týmů, skvělá atmosféra. Díky za to.
59:26
Vyloučen hráč Matěj Ošťádal družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:28
Pavel Bezouška: ,,Jestli toto nevyhrajem, tak se na to můžu vysr°t"
57:27
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Michal Dohnal, asistoval Zdeněk Marčon (7:6).
57:23
Vyloučen hráč Pavel Bezouška družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
57:23
Vyloučen hráč Pavel Bezouška družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
57:23
Vyloučen hráč Jakub Zámečník družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hrubost.
54:57
Timeout FBC ZŠ Uničov
54:57
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Ondřej Schön, asistoval Jakub Krnáč (7:5).
54:27
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Pavel Bezouška, asistoval Robert Machač (6:5).
48:46
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jakub Zámečník bez asistence (5:5).
47:00
Brankář Uničova dnes chytá naprosto neskutečně.
44:19
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Zdeněk Fojt, asistoval Jakub Krnáč (5:4).
43:58
Vyloučen hráč Martin Mirga družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hra rukou.
43:44
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Petr Frýda, asistoval Pavel Bezouška (4:4).
43:44
Dnešní premierový zápas oslavil Petr Frýda nejhezčí brankou večera. Gratulace!
40:00
40:00
39:05
Vyloučen hráč Marek Vlček družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:41
Vyloučen hráč Libor Čmela družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nesportovní chování.
37:41
37:41
Vyloučen hráč Libor Čmela družstva SK K2 Prostějov - osobní trest.
36:33
Vyloučen hráč Marek Vlček družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
35:12
Vyloučen hráč Martin Mirga družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání.
32:29
Vyloučen hráč Martin Macho družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání.
31:45
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Zdeněk Marčon, asistoval Jakub Zámečník (3:4).
27:30
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Martin Macho, asistoval Jiří Valigura (3:3).
25:42
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Petr Zabloudil, asistoval Zdeněk Fojt (3:2).
20:00
20:00
14:41
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Zdeněk Marčon, asistoval Martin Macho (2:2).
14:11
13:31
Vyloučen hráč Jan Novák družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nesportovní chování.
11:31
Trestné střílení družstva SK K2 Prostějov neproměnil Jan Novák.
08:35
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jakub Zámečník, asistoval Zdeněk Marčon (2:1).
07:20
Vyloučen hráč Jan Hél družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
06:29
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Petr Zabloudil (2:0).
04:45
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Ondřej Král, asistoval Marek Judas (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ZŠ Uničov: brankář: Adam Doušek; hráči v poli: Martin Mirga, Jiří Valigura, Martin Macho, Josef Veselík, Jakub Charvát
00:00
Line-up domácích SK K2 Prostějov: brankář: Tomáš Krátký; hráči v poli: Jan Novák, Marek Maťcha, Ondřej Král, Marek Judas, Marek Vlček