1:8
- : -
SK Jihlava

FTC Vysoké Mýto - SK Jihlava 6:9
9. David Šimáček, 10. Adam Kobr, 28. Milan Koubek, 36. Milan Koubek, 37. Vít Jakubec, 57. Adam Kobr - 8. Jan Horský, 42. Tomáš Paul, 44. Tomáš Paul, 45. Michal Strejček, 47. Jan Beránek, 48. Jan Horský, 52. Martin Štoll, 59. Jan Horský, 60. Michal Beránek; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 4:4; využití: 1:0; diváků: 91; zásahy brankářů: Tomáš Olejár 39 - Tomáš Cacek 23, Štěpán Vyskočil 13; po třetinách: 2:1, 3:0, 1:8;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: Tohle mi nestojí za komentář!
59:59
Komentář trenéra hostí: Po protrápené úvodní třetině a naší nepovedené druhé třetině, kde dá se říct jsme nepředvedli vůbec nic, se nám povedl vstup do třetí třetiny. Ve třetí třetině jsme zlepšili naši hru, což vedlo k osmi brankám, které rozhodly. Děkujeme soupeři.
59:49
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Michal Beránek, asistoval Jan Beránek (6:9).
58:50
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Horský, asistoval Michal Beránek (6:8).
57:00
Tři minuty do konce a Jihlava podruhé v krádkém časovém sledu zacílila do boční síťky
56:01
Fanoušci cítí šanci a chtějí ještě jeden góóól v braně soupeře
56:00
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Milan Koubek (6:7).
55:43
Když už se Vysoké Mýto dostane k bráně soupeře, často nepřesně nahraje a zbytečně se tak připravuje o šance
52:49
Fanoušci povzbuzují tým domácích, ovšem ten prohrává o dvě branky a bude velice těžké srovnat
51:48
Opravdu nečekaný výbuch domácích ve třetí části, který zajistil pátý gól v řadě Jihlavě... Na góly ve třetí části je to 0:5!!!
51:28
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Martin Štoll, asistoval Tomáš Paul (5:7).
50:34
Bývalý hráč Svitav, Víťa Jakubec odevzdal míč na tribunu a zamával faninkám
50:00
Polovina třetí, tedy poslední části a Jihlava u míče
48:54
Vyloučen hráč Václav Vilímek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
47:59
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Horský, asistoval Michal Beránek (5:6).
47:29
Vyloučen hráč Tomáš Paul družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
46:44
Je srovnáno, ale sotva se rozehrálo, Vysoké Mýto získává výhodu odloženého vyloučení
46:09
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Beránek, asistoval Miroslav Daněk (5:5).
44:40
Netrvalo to dlouho a z jasného skóre se vyklubalo pouze jednobrankové vedení Vysokého Mýta
44:12
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Michal Strejček, asistoval Jan Beránek (5:4).
43:50
Stejně jako včera i dnes je zde skvělá atmosféra a divácká účast atakuje hranici stovky!!!
43:49
Timeout FTC Vysoké Mýto
43:49
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tomáš Paul, asistoval Tomáš Kasper (5:3).
41:51
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tomáš Paul bez asistence (5:2).
39:56
Je důležité vyzdvihnout, že dnešní hře nic nechybí a jedná se o atraktivní zápas této soutěže
39:32
Domácí tým má možnost vstřelit gól po volném úderu, ovšem to se nedaří a střela končí za zadním mantinelem
39:00
Poslední minuta druhé části a u míče tým FTC Vysoké Mýto
38:19
A nově prostřídaný brankář hostujícího týmu Štěpán Vysokčil předvedl skvělý, těžký první zákrok - helmou
36:36
Střídání brankáře. Nový brankář Štěpán Vyskočil družstva SK Jihlava
36:35
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vít Jakubec, asistoval Jiří Unzeitig (5:1).
35:59
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek bez asistence (4:1).
34:20
Vyloučen hráč Jiří Unzeitig družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:05
Brankář hostí si nevybral nejlepší způsob k rozehrávce, ale obrana si s tím poradila
32:08
Tomáš Paul je dnes hodně vidět a Jihlava může být více než ráda, že má takového rychlého bojovníka ve svých řadách
31:18
Vyloučen hráč Miroslav Daněk družstva SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
30:36
Domácí kouzlí v útoku a vyčarovali pouze roh
28:40
Další výborná šance Vysokého Mýta, která byla zakončena pouze do brankáře
27:12
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Václav Vilímek (3:1).
26:17
Jihlava má další příležitost po rohu, ale střelu zachytil Olejár a u míče je tak znovu Vysoké Mýto
25:01
Hosté se drží opět v útoku, po příchodu pátého hráče z trestné lavice
23:43
Jihlava znovu střílela do otkryté části brány, ale zradila ji koncovka. Ovšem bezesporu by si měli dát domácí pozor na takové šance při vlastní přesilové hře
21:19
Až teď, ale Jihlava zastavila jejich rozehrávku a založila takový útok, že jeden z útočníků střílel na prázdnou bránu... Jeho střelu zastavil jeden z obránců, díky dohrání střelce si vyparacovala po faulu Jihlava další výbornou příležitost
20:59
Domácí jsou v plném počtu, ale stále se jim nedaří dostat z obrany
20:05
Od prvních vteřin druhé části se Jihlava přesunula, díky přesilovce, do útoku a obstřeluje soupeřovu bránu
20:00
20:00
19:59
Střely VM 10:14 JIHL
18:50
Skvělá šance Mýta v oslabení, byla zastavena po nepřesné nahrávce... Nyní má soupeř možnost využít přesilovky, uvidíme jak s ní naloží, protože především v druhé části bude z trestu zbývat více jak minuta
18:49
Vyloučen hráč Václav Vilímek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
18:10
A teď brankář Jihlavy vytahoval míček doslova na brankové čáře
16:56
Skvělá příležitost pro Jihlavu, výtečný zákrok brankáře domácích a hra putuje na hokejkách hráču FTC na útočnou polovinu hrací plochy
14:40
Vysokomýtský Honza Kajsrlík je skvělí sprinter a i dnes je při chuti, soupeři mu sotva stačí, ale chtělo by to zpřesnit rozehru
13:44
Výborná kombinace mezi Tomášem Paulem a Martinem Beránkem z Jihlavy, po jejichž šanci končí míče za zadním mantinelem
12:47
Tomáš Vítek dnes hraje ve skvělé pohodě, nebojí se pracovat s míčem na hokejce a rozdavá přesné nahrávky
12:11
Jihlava si vypracovala šanci při kombinaci za bránou, ale k zakončení nedošlo a hra se přesouvá na druhou stranu
11:16
Vysoké Mýto si postupně buduje tlak z obrané půli, nyní přichází o míč a Jihlava uklidňuje hru, zpětnou nahrávkou za vlastní bránu
09:45
Dva rychlé posobě jdoucí góly posílají Vysoké Mýto do jednobrankového vedení
09:43
08:47
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil David Šimáček, asistoval Vít Jakubec (1:1).
08:14
Vyloučen hráč Tomáš Kasper družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
07:43
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Horský, asistoval Miroslav Daněk (0:1).
04:55
Tomáš Vitek našel krásnou přihrávkou Václava Vilímka ale ten bránu přestřelil.
03:30
hra je otevřená pro oba dva týmy.
01:03
Vyloučen hráč Petr Lesák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jihlava: brankář: Tomáš Cacek; hráči v poli: Tomáš Kasper, Miroslav Daněk, Michal Strejček, Martin Štoll, Jan Horský
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto : brankář: Tomáš Olejár; hráči v poli: Tomáš Vítek, Ladislav Rozlivka, Václav Vilímek, Adam Kobr, Milan Koubek