0:2
4:4
- : -

FBC Slavia Praha - Florbal Teplice 4:8
43. Vojtěch Šafář, 47. Jakub Kamberský, 59. Jakub Puciow, 60. Vojtěch Šafář - 20. Martin Severa, 20. Milan Gerhard, 33. Lukáš Fiala, 37. Lukáš Fiala, 52. Lukáš Fiala, 52. Martin Pechatý, 54. Martin Severa, 60. Tomáš Soukup; rozhodčí: Martin Pavlík - Ondřej Jícha; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 109; zásahy brankářů: Tomáš Koval 25 - Daniel Weiss 24; po třetinách: 0:2, 0:2, 4:4;
60:00
Střely po 3. třetině: FBC Slavia Praha: Florbal Teplice: 16:9
60:00
Komentář trenéra hostů: Zápas plný očekávání jsme zvládli hlavně díky týmovému výkonu. Škoda drobného výpadku na začátku třetí třetiny, kdy nás podržel výborný Weiss. Díky soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích: Na zápas jsme se velmi těšili, ale u toho bohužel po dobu dvou třetin pouze zůstalo. Soupeř byl všude dříve a naší nedůslednost trestal. Snad jsme aspoň třetí třetinou potěšili domácí fanoušky. Gratulujeme soupeři k zaslouženému vítězství a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
59:55
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář, asistoval Antonín Štička (4:8).
59:11
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Tomáš Soukup, asistoval David Gebhardt (3:8).
58:46
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Jakub Puciow, asistoval Martin Fojtík (3:7).
54:25
Vyloučen hráč Daniel Weiss družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:48
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Severa, asistoval Martin Schneider (2:7).
51:53
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Martin Schneider (2:6).
51:31
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Fiala, asistoval David Gebhardt (2:5).
46:16
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Jakub Kamberský, asistoval Martin Fojtík (2:4).
42:18
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář, asistoval Roman Malík (1:4).
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: FBC Slavia Praha: Florbal Teplice 5:10
40:00
36:27
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Fiala bez asistence (0:4).
32:58
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Martin Pechatý (0:3).
23:35
Vyloučen hráč Roman Malík družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: FBC Slavia Praha: Florbal Teplice 6:14
20:00
19:38
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Milan Gerhard, asistoval Tomáš Soukup (0:2).
19:06
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Severa, asistoval Lukáš Fiala (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Pavlík a Ondřej Jícha.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice: brankář: Daniel Weiss; hráči v poli: Martin Sedlmaier, Martin Pechatý, Michal Stejskal, Martin Severa, Martin Schneider
00:00
Line-up domácích FBC Slavia Praha: brankář: Tomáš Koval; hráči v poli: Jan Pokorný, Matouš Doubek, Petr Bína, Filip Bílek, Martin Fojtík