- : -
Zlín Lions
FBS Olomouc

Zlín Lions - FBS Olomouc 8:13
17. Jakub Vořechovský, 19. Lukáš Chalabala, 26. Martin Janeček, 32. Michal Baroň, 33. Martin Janeček, 40. Jan Vondřejc, 44. Jakub Žáček, 44. Michal Baroň - 9. Igor Macháček, 12. Bohdan Kopelec, 21. Ondřej Borik, 31. Ondřej Borik, 32. Bohdan Kopelec, 32. Tomáš Doubek, 36. Igor Macháček, 37. Daniel Tichý, 37. Adam Klimeš, 39. Ondřej Borik, 43. Igor Macháček, 57. Jan Schneider, 57. Igor Macháček; rozhodčí: Broněk Bryson - Jakub Cigl; vyloučení: 4 + Filip Horník OS + Michal Kundrata OS:3; využití: 0:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Jaroslav Bartík 9, Martin Bobál 5 - Michal Kráčmar 25; po třetinách: 2:2, 4:8, 2:3;
60:00
Střely ve 3. třetině: 8:12
60:00
Celkový počet střel: 27:33
60:00
Komentář trenéra hostů (Daniel Tichý): Po vyrovnané 1. třetině jsme zjednodušili hru a začali plnit, co jsme si před zápasem nastavili. Druhá a třetí třetina byla hrou, kterou jsme chtěli předvádět. Děkujeme soupeři a přejeme hodně štěstí.
60:00
Komentář trenéra domácích (Miroslav Kořének): 1. třetina se nám docela povedla, bohužel nás pořád trápí střelba a na každý gól se strašně nadřem. Ve druhé třetině jsme na začátku propadli a soupeř nám výrazně odskočil. Ve třetí třetině jsme museli otevřít hru, kluci tam nechali všechno. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
58:15
Vyloučen hráč Jan Konečný družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:59
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Igor Macháček, asistoval Bohdan Kopelec (8:13).
56:59
Už je to o 5 gólů, ale domácí nevzdali zápas a jsou aktivní
56:22
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jan Schneider, asistoval Igor Macháček (8:12).
56:22
Dneska je tu veselo, Schneider přidává 20. gól dnešního zápasu a zvyšuje náskok o 4 branky
45:20
Borik netrefuje odkrytou bránu
44:30
Vyloučen hráč Jakub Žáček družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře.
43:48
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Baroň, asistoval Jiří Štěpánek (8:11).
43:48
Domácí snižují, jsou teď aktivnější. Domácí zápas ještě rozhodně nevzdali
43:37
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Žáček, asistoval Martin Janeček (7:11).
42:26
Hosté v plném počtu
42:14
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Igor Macháček, asistoval Adam Klimeš (6:11).
42:14
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Bobál družstva Zlín Lions
42:14
Domácí si nepohlídali hráče před bránou a Macháček skóruje v oslabení
40:26
Vyloučen hráč Jan Schneider družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: 10:13
40:00
40:00
39:31
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Vondřejc, asistoval Jakub Zdráhal (6:10).
39:31
Vondřejc snižuje, rozdíl je už ,,jenom" o 4 branky
39:01
Vyloučen hráč Bohdan Kopelec družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hra rukou.
39:01
Stav na hřišti se vyrovnal
38:39
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Ondřej Borik, asistoval Daniel Tichý (5:10).
38:39
Hosté využívají přesilovku 5 na 3
38:16
Vyloučen hráč Filip Horník družstva Zlín Lions na 2 minuty za nesportovní chování.
38:16
Vyloučen hráč Michal Kundrata družstva Zlín Lions na 2 minuty za nesportovní chování.
38:16
Vyloučen hráč Filip Horník družstva Zlín Lions - osobní trest.
38:16
Vyloučen hráč Michal Kundrata družstva Zlín Lions - osobní trest.
38:16
Sporná situace a domácí své emoce neovládly a máme tu 2 osobní tresty pro domácí
38:16
Domácí si na trestné lavici udělali debatní kroužek ve 4
36:25
Timeout Zlín Lions
36:25
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Adam Klimeš, asistoval Jan Konečný (5:9).
36:25
Hosté navyšují na rozdíl 4 branek, hosté jsou mnohem aktivnější
36:14
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Daniel Tichý bez asistence (5:8).
35:49
35:49
Rozebraná obrana domácích, hosté zvyšují náskok
32:37
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Martin Janeček, asistoval Michal Kořený (5:6).
32:37
Už je to jenom o jeden gól. Janečka svým bekhendem vymetal pavučiny
31:54
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Baroň, asistoval Filip Horník (4:6).
31:54
Ledová sprcha od hostů probouzí zlínské lvy. Baroň snižuje a máme tu výbušnou oslavu gólu v podání Horníka a ukázal nám jak řve pravý lev
31:49
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Doubek, asistoval Vojtěch Krhovják (3:6).
31:45
Domácí přestali být aktivní, hosté vedou už o 3 branky
31:05
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Bohdan Kopelec, asistoval Adam Klimeš (3:5).
31:05
Tak už je to o 2 branky, hosté navyšují své vedení
30:05
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Ondřej Borik bez asistence (3:4).
30:05
Hosté jsou znovu ve vedení
25:51
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Martin Janeček, asistoval Jakub Žáček (3:3).
25:51
A je znovu vyrovnáno
23:44
Domácí v plném počtu, hosté početní výhodu nevyužili
21:44
Vyloučen hráč Patrik Svoboda družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
21:44
A máme tu první vyloučení a to pro domácí, hosté si zahrají první přesilovku v dnešním zápase
20:31
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Ondřej Borik, asistoval Dominik Palásek (2:3).
18:07
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Lukáš Chalabala, asistoval Jakub Žáček (2:2).
18:07
A jedem od nuly. Máme tu srovnávací gól domácích
16:38
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Vořechovský, asistoval Jan Vondřejc (1:2).
16:38
A máme tu první gól domácích. Vořechovský zkušeně gólmanovi nad nohu
14:59
Hosté nám právě ukázali krásné založení a Macháček nám ukázal jak se pálí šance
11:37
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Bohdan Kopelec, asistoval Jan Schneider (0:2).
11:37
Kopelcova tečovaná střela končí v šibenici. Bartík neměl šanci
11:10
Horník chybně rozehrál a po akci hostů zvoní tyč
08:08
08:08
Zdráhal tam teď poslal pěkného "špeka" do obrany a hosté toto zaváhání potrestali
07:07
Hosté dnes také dobře blokují, zatím to vypadá na velmi vyrovnaný zápas
03:33
Skvělá kombinace domácích a Janeček se ocitl sám před bránou, bohužel svým bekhendovým blafákem nevyzrál na Kráčmara