7:2
2:3
- : -

Hornets Brno ZŠ Horní - Pacovští Honzíci 11:8
6. Lukáš Vašínek, 11. Ivan Kebeleš, 22. Lukáš Vašínek, 22. Ondřej Dobrovolný, 22. Jakub Matula, 25. Lukáš Šmarda, 29. Patrik Fabián, 32. Patrik Fabián, 38. Lukáš Vašínek, 44. Robin Růžička, 48. Lukáš Vašínek - 4. Milan Buřič, 5. Tomáš Krátoška, 8. Šimon Ledvinka, 31. Petr Kubíček, 38. Matěj Doubek, 55. Tomáš Krátoška, 56. Tomáš Krátoška, 60. Matěj Doubek; rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Tomáš Limberg 11 - Jan Máca 14, Adam Kršek 3; po třetinách: 2:3, 7:2, 2:3;
60:00
Komentář trenéra hostů: Utkání jsme ztratili po nástupu do 2. třetiny. kdy jsme nedokázali zachytávat náběhy soupeře z druhé vlny. Pak už jsme dokázali jen snížit. Nejvíc mě mrzí, že se dnes nehrál pouze florbal, ale viděli jsme prvky i z jiných sportů, takže jsem přišli o 3 zraněné hráče. Musíme doléčit zranění a připravit se na další zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích Pavla Brücknera: Nezachytili jsme aktivní nástup hostů a se štěstím jsme dohráli první třetinu tak, že jsme zůstali v zápase. Od druhé třetiny se náš výkon zlepšil, poté co jsme zlepšili přechod do útoku a jistější hru na míčku. Dneska to trochu připomínalo sport, ve kterém právě probíhá MS, naštěstí jsme to ve zdraví přežili a těšíme se na další zápasy. Díky soupeři, rozhodčím i výborným houkajícím divákům.
60:00
59:59
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek bez asistence (11:8).
57:22
Vyloučen hráč Lukáš Šmarda družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
55:57
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Tomáš Krátoška, asistoval Matěj Doubek (11:7).
55:23
Vyloučen hráč Daniel Havel družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
54:29
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Tomáš Krátoška bez asistence (11:6).
49:25
Ani druhou přesilovku Horneti nevyužili.
47:25
Vyloučen hráč Matěj Doubek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za vysoká hokejka.
47:17
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Vašínek, asistoval Lukáš Šmarda (11:5).
47:17
Střídání brankáře. Nový brankář Adam Kršek družstva Pacovští Honzíci
46:30
Matula opět oslovil svou střelou akorát tyč Pacova.
44:58
Vyloučen hráč Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:00
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Robin Růžička, asistoval Jakub Matula (10:5).
43:00
Růžička pálí pod víko!
40:00
40:00
37:42
37:03
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Milan Buřič (8:5).
37:03
Pacov trestá několik po sobě jdoucích námazů Hornetů,
31:13
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Patrik Fabián, asistoval Jakub Matula (8:4).
31:13
Rychlá odpověď z dnešní velmi produktivní dílny Matula a Fabián.
30:59
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Petr Kubíček, asistoval Tomáš Dohnal (7:4).
30:59
Teď Hornets ve hře nachviličku polevili a soupeř dostal prostor vykroužit a dobrou střelou překonat Limberga.
28:53
28:53
Stejná sehrávka jenom si tentokrát Matula s Fabiánem vyměnili role.
24:25
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Šmarda, asistoval Patrik Fabián (6:3).
24:25
A další gól do sítě Pacova, Fabián teď famózní přihrávkou našel volného Šmardu a ten už jen střílel na pohodu do prázdné.
22:07
Krasná sehrávka první lajny Hornets ze "standartky" a Matula se tentokrát nemýlil.
21:56
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Matula, asistoval Patrik Fabián (5:3).
21:33
Timeout Pacovští Honzíci
21:33
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Ondřej Dobrovolný, asistoval Tomáš Rak (4:3).
21:33
Dvě rychlé branky a Hornets otáčejí skóre na svojí stranu.
21:26
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Vašínek, asistoval Tibor Kučera (3:3).
20:00
20:00
18:45
Zároveň je hra plná tvrdých osobních soubojů
15:59
Jsme svědky atraktivní hry s velkým množstvím šancí na obou stranách.
14:53
Vidíme velmi dobrý útok v podání první lajny Hornetů. Jen vsítit gól se jim stále nedaří.
11:53
Matula teď spálil jasnou gólovku do prázdné brány. Zazvonila nám tu tyč.
10:27
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Ivan Kebeleš, asistoval Tibor Kučera (2:3).
10:27
Kebeleš dobrým důrazem a dorážkou před bránou Pacova prorval bálón za soupeřova záda.
10:17
Pacov často hrozí z brejků.
07:41
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Šimon Ledvinka bez asistence (1:3).
07:41
Ledvinka teď projel v sólovém úniku obranou Hornets a stahovačkou na backhand překonává gólmana domácích.
06:50
Fabián teď výborně předstoupil soupeře, ale následný útok na branku nevyužil.
05:34
05:34
Paták vybojoval balón a následná klasická kombinace Šmarda Vašínek končí gólem,
04:16
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Tomáš Krátoška, asistoval Šimon Ledvinka (0:2).
03:45
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Milan Buřič, asistoval Petr Kubíček (0:1).
03:45
Střela od mantecu "na zadní" a Pacov otevírá skóre.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Adam Hollósy.
00:00
00:00
Line-up hostů Pacovští Honzíci: brankář: Jan Máca; hráči v poli: Daniel Holeček, Matěj Doubek, Tomáš Krátoška, Zdeněk Kounek, František Zajíc
00:00
Line-up domácích Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Tomáš Limberg; hráči v poli: Robin Růžička, Tomáš Havlíček, Martin Janiczek, Patrik Fabián, Jakub Matula
00:00
Vítám vás u nedělního odpoledního zápasu Divize D z brněnského Tatranu. Dnešními soupeři jsou domácí Hornets proti Pacovu.