2:5
2:1
- : -

Florbalová akademie MB - FbC Hradec Králové 5:8
20. Aleš Tůma, 28. Tomáš Malý, 28. Tomáš Malý, 50. Vojtěch Starý, 58. Michal Macků - 5. Ondřej Bachtík, 8. Ondřej Bachtík, 24. Andrej Tibenský, 24. Ondřej Bachtík, 27. Tomáš Pokorný, 32. Vít Heger, 35. Vít Heger, 58. Adam Hušek; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Jakub Březovský; vyloučení: 4:3 + Tomáš Pokorný ČK1 + 5; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Radovan Kopuletý 27 - Jeroným Žižka 24; po třetinách: 1:2, 2:5, 2:1;
60:00
Střely na bránu ve 3. třetině: MB 8, HK 10.
60:00
Komentář trenéra hostů (Jakub Černý): První třetina opatrná od obou týmů. Ve druhé třetině jsme zápas rozhodli. Třetí třetina bez komentáře. Důležité body do tabulky.
60:00
Komentář trenéra domácích (A.Tůma): Potrápili jsme jak soupeře, tak sami sebe - na fyzičku, na psychiku, v přesilovkách. Těch je obzvlášť škoda, mohli jsme zápas udělat ještě o trochu dramatičtější. Díky všem za zápas.
60:00
59:21
Domácí se snaží dorazit míček do brány za každou cenu, ale všechny pokusy zatím ztroskotaly.
57:59
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Michal Macků, asistoval Vojtěch Starý (5:8).
57:31
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Hušek, asistoval Vojtěch Nosek (4:8).
56:14
Chaos před bránou hostů, ale nikdo z boleslavských hráčů se k dorážce nedostal.
55:12
Vyloučen hráč Vít Heger družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
54:17
Opět trefujeme tyč.
53:54
Z přesilovky náš tým až doposud vytěžil pouze jednu jedinou střelu na bránu.
52:37
Vyloučen hráč Ondřej Bachtík družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
52:25
Trestné střílení družstva FbC Hradec Králové neproměnil Matěj Mikšovský.
51:48
Rozehrávka pro Boleslav.
50:54
Střela Tůmy proletěla vysoko nad bránou hostů.
49:18
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Vojtěch Starý, asistoval Petr Pánek (4:7).
47:24
Timeout FbC Hradec Králové
47:00
Balónek poskakuje před boleslavskou bránou, naštěstí tam nebyl nikdo, kdo by ho mohl dorazit za záda našeho gólmana.
46:09
Vyloučen hráč Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
46:09
Po faulu Ulmana chvíli uvidíme hru pět na tři.
45:39
Souboj u mantinelu nakonec ve prospěch domácích.
44:43
Vyloučen hráč Petr Pánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
44:23
Kopuletý chytá další gólovou tutovku Hradce.
43:30
Pánek se dostal k dorážce, ale hostující gólman byl pozorný a střelu vyrazil.
41:16
Hra čtyři na čtyři zatím víc vyhovuje Mladé Boleslavi, která se drží u balónku.
40:00
Vyloučen hráč Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
Vyloučen hráč Tomáš Pokorný družstva FbC Hradec Králové do konce utkání.
40:00
Vyloučen hráč Tomáš Pokorný družstva FbC Hradec Králové na 5 minut za hrubost.
40:00
40:00
Střely na bránu ve 2. třetině: MB 11, HK 15.
40:00
39:12
Malý střílí úplně vedle. Jak to z tohohle úhlu chtěl trefit, je pro mě záhadou... Možná chtěl spíš přihrávat.
36:46
Hosté trefují pouze tyč.
34:19
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vít Heger, asistoval Vojtěch Nosek (3:7).
34:19
Klasická přesilovka v podání domácích a z gólu se radují hosté.
33:34
Vyloučen hráč Filip Hušek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
33:04
Dobrá střela v podání Ulmana. Škoda, že se Krouský nedostal k dorážce.
31:25
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vít Heger, asistoval Matěj Mikšovský (3:6).
28:59
Krouský ztrácí míček na půlce a Kopuletý si připisuje další úspěšný zákrok.
28:09
Střela Mikšovského minula bránu domácích tak o metr.
27:15
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tomáš Malý, asistoval Jiří Krouský (3:5).
27:15
Tak tohle bylo hodně povedené střídání v podání Malého a Krouského. Jen tak dál.
27:03
26:08
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Pokorný, asistoval Vít Heger (1:5).
25:53
Nepřesná přihrávka. Boleslav ztrácí míček. Z následného protiútoku hostů gól nepadl.
24:43
Machač se snažil směřovat střelu na vzdálenější tyč, ale minul.
23:49
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Bachtík bez asistence (1:4).
23:22
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Andrej Tibenský, asistoval Martin Šejvl (1:3).
22:34
Ulman přeběhl přes celé hřiště, dostal se téměř až k bráně a nastřelil prvního hráče, který se mu postavil do cesty. A gólman to nebyl...
21:52
Souboj u mantinelu a rozehrávka pro Hradec.
20:14
Na začátku druhé třetiny jsou u balónku domácí.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: MB 10, HK 10.
20:00
19:44
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Aleš Tůma, asistoval Jan Ulman (1:2).
19:32
Domácí opět zachraňuje boční síť.
18:18
Domácím se podařilo ubránit oslabení. Hradec měl sice pár šancí, ale většina střel končila buď zcela mimo bránu, anebo v boční síti.
16:15
14:35
Povedený zákrok Kopuletého.
14:00
Rozehrávka pro domácí a naprosto zbytečná střela přímo do bránícího hráče.
12:57
Gólová šance Pánka a hostující gólman si připisuje další úspěšný zákrok.
12:05
Hradec si vyzkoušel útok tři na jednoho, ale domácí se stihli vrátit a další gól tak nepadl.
10:42
Před brankou domácích teď bylo poměrně rušno. Jeden z hráčů Hradce se dokonce dostal k zakončení, ale střela mu úplně nesedla.
09:29
Ulman ztrácí míček u boleslavské brány. Naštěstí se mu podařilo ho vybojovat zpátky.
07:11
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Vít Heger (0:2).
07:11
Domácí během hry začali diskutovat s rozhodčím a přestali bránit, takže to nemohlo skončit jinak než dalším inkasovaným gólem.
05:58
U balónku je teď převážně tým hostů. Domácí obětavě blokují střely na gólmana.
04:11
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Adam Hušek (0:1).
03:45
Krouský přihrává Malému, hostující gólman střelu vyráží.
02:11
Rychlou kombinaci Hradce blokují Tůma s Pánkem.
01:37
Krouský se během střídání málem přizabil o mantinel.
01:12
Druhý pokus Hradce o vstřelení prvního gólu dnešního utkání. Kopuletý pozorný.
00:07
Úvodní buly pro domácí. Ulman nahazuje dlouhou přihrávku na Krouského, který stojí před bránou hostů. Bohužel promáchl.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Balachoncev a Jakub Březovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové: brankář: Jeroným Žižka; hráči v poli: Filip Hušek, Dalibor Vlášek, Matěj Mikšovský, Martin Šejvl, Andrej Tibenský
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Radovan Kopuletý; hráči v poli: Aleš Tůma, Petr Machač, Jan Ulman, Hieu La Ngoc, Jiří Krouský