3:0
0:0
- : -

FK Slovan J.Hradec - 1. FbK Tábor 4:1
11. Marcel Šuranský, 28. Martin Novák, 28. Ondřej Stloukal, 34. Marcel Šuranský - 5. Daniel Babilon; rozhodčí: Petr Holeček - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 112; zásahy brankářů: Petr Toman 20 - Luboš Zeman 17, Dušan Václavík 9; po třetinách: 1:1, 3:0, 0:0;
60:00
Komentář trenéra domácích: Děkujeme soupeři za kvalitní utkání, které prověřilo naší fyzičku. Stěžejní byla druhá perioda, kdy jsme získali rozhodující náskok. Podržel nás brankář a diváci. Soupeři šťastnou cestu domů a těšíme se na odvetu v ledové aréně.
60:00
Komentář trenéra hostů: Je vidět, že když jsme bez hráčů, kteří jsou gólově produktivní a zároveň jsou velké absence hráčů, tak v 10 lidech nejsme schopni vyhrát zápas. Naše chybějící fyzička byla znát, a to již od 5. minuty třetí třetiny. Děkujeme soupeři za zápas, fantastickým divákům za návštěvu a těšíme se na odvetu, kdy už budeme doufám v plné sestavě.
60:00
59:57
Vyloučen hráč Daniel Babilon družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:19
Vyloučen hráč Ondřej Šimek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za bránění ve hře.
59:19
Vyloučen hráč Lukáš Janura družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hrubost.
49:58
Vyloučen hráč Lukáš Janura družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nesportovní chování.
40:00
40:00
33:39
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Marcel Šuranský, asistoval Martin Novák (4:1).
33:39
Střídání brankáře. Nový brankář Dušan Václavík družstva 1. FbK Tábor
27:25
Timeout 1. FbK Tábor
27:25
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Stloukal, asistoval Vojtěch Koutný (3:1).
27:04
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Martin Novák, asistoval Jan Pech (2:1).
20:00
20:00
14:32
Vyloučen hráč Ondřej Šimek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za blokování hokejky.
10:56
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Marcel Šuranský, asistoval Ondřej Stloukal (1:1).
04:06
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Daniel Babilon, asistoval Dominik Sebastian Zenkl (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FbK Tábor: brankář: Luboš Zeman; hráči v poli: Lukáš Janura, Tomáš Odložilík, Dominik Sebastian Zenkl, Daniel Babilon, Marek Janovský
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Petr Toman; hráči v poli: Ondřej Stloukal, Jan Cihlář, Marcel Šuranský, Karel Matějka, Vojtěch Koutný