3:4
0:0
FBC Liberec

FBC Liberec - FBŠ SLAVIA Plzeň 12:11pn
5. Berenika Vrzalová, 11. Eliška Vrzalová, 12. Eliška Vrzalová, 14. Aneta Abrtová, 20. Eliška Vrzalová, 22. Anu-Ujin Sugardorj, 29. Karolína Nováková, 34. Petra Müllerová, 41. Kristýna Rondošová, 55. Kristýna Rondošová, 56. Markéta Valešová, N Kristýna Rondošová - 11. Patricie Suchanová, 16. Ivana Vachovcová, 21. Karolína Raslová, 30. Ivana Vachovcová, 33. Lucie Bejčková, 34. Patricie Suchanová, 34. Patricie Suchanová, 47. Jitka Jedličková, 54. Kamila Kaslová, 59. Sára Bobková, 59. Ivana Vachovcová; rozhodčí: Petr Kopta - Josef Heřmánek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Daniela Dvořáková 33, Kateřina Dlouhá 3 - Kateřina Valečková 31; po třetinách: 5:2, 3:5, 3:4, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč Kamila Kaslová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč Kristýna Rondošová a vstřelil rozhodující gól (12:11).

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč Anežka Matoušková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč Berenika Vrzalová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč Lucie Bejčková a vstřelil gól.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Komentář trenéra hostí pana Procházky: Čtyři hodiny v autě a téměř nulová rozcvička, to nebyly dobré předpoklady pro úvod zápasu a podle toho to vypadalo. Ve zbylých 40 minutách to vypadalo lépe, zápas asi moc nepotěšil brankářky, ale diváky snad bavil Holkám děkuji za příkladnou bojovnost. Díky i soupeři a sudím.
65:00
Komentář trenéra domácích pana Nováka: Po solidním začátku jsme zbytečnými chybami pustily soupeřky zpět do zápasu. Musíme chtít hrát celých 60 minut bez ohledu na stav. Dnes nemohu být více pozitivní, nemohu ani chválit za bojovnost, která místy chyběla. Díky soupeřkám a přejeme pohodovější cestu alespoň domů.
65:00
Nejlepší hráčky utkání: za domácí FBC Liberec hráčka č.25 Eliška Vrzalová za hosty FBŠ Slavia Plzeň hráčka č.24 Patricie Suchanová
58:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ivana Vachovcová, asistoval Andrea Marková (11:11).
58:04
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Sára Bobková bez asistence (11:10).
55:20
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Valešová, asistoval Kateřina Novotná (11:9).
55:17
Rondošové chybí už jen jeden gol na hattrick
54:58
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Kristýna Rondošová, asistoval Markéta Lenfeldová (10:9).
53:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Kamila Kaslová, asistoval Lucie Bejčková (9:9).
46:53
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jitka Jedličková, asistoval Patricie Suchanová (9:8).
43:51
Plzeň přestřeluje
40:41
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Kristýna Rondošová bez asistence (9:7).
33:33
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patricie Suchanová, asistoval Jitka Jedličková (8:7).
33:22
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Petra Müllerová, asistoval Karolína Nováková (8:6).
33:14
Plzeň dotahuje
33:12
Timeout FBC Liberec
33:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patricie Suchanová bez asistence (7:6).
32:51
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Lucie Bejčková bez asistence (7:5).
30:42
Liberec v plném
30:41
Vyloučen hráč Eliška Vrzalová družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
30:05
Vachovcové chybí už jen jeden gol, aby zkompletovala hattrick
29:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ivana Vachovcová, asistoval Kamila Kaslová (7:4).
28:45
Nováková nekompromisně proměňuje
28:26
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Karolína Nováková bez asistence (7:3).
21:17
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Anu-Ujin Sugardorj, asistoval Petra Müllerová (6:3).
21:16
Liberec bez problému vrací úder
20:33
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Karolína Raslová, asistoval Jitka Jedličková (5:3).
19:48
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Eliška Vrzalová, asistoval Lea Veselská (5:2).