2:1
4:1
- : -

Ivanti Tigers Jižní Město - BLACK ANGELS 6:3
22. Veronika Křečková, 26. Kateřina Vachudová, 46. Kateřina Vachudová, 46. Kateřina Vachudová, 52. Kateřina Vachudová, 56. Tereza Peková - 9. Zuzana Kuchařová, 28. Andrea Nerudová, 50. Adriana Fricová; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Řehák; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Anežka Bakočová 19 - Hana Kuchařová 24; po třetinách: 0:1, 2:1, 4:1;
60:01
Komentář trenéra domácích (Jan Horáček): Dnešní utkání pro nás začalo až ve 21. minutě, první třetinu holky prospaly... Od druhé třetiny jsme hru zrychlili a začali vyhrávat souboje. O vítězi paradoxně rozhodlo naše oslabení, ve kterém jsme dvěma góly rozhodli. Děkujeme soupeři i našim vždy hlasitým fanouškům.
60:00
Komentář trenéra hostů: Velká spokojenost s hrou našeho týmu po celý zápas a často ofenzivně na půlce soupeře. Soupeř nás bohužel přehrál v přiznaných přesilovkách a nájezdech. Děkujeme soupeři a divákům za zápas. I rozhodčím.
60:00
57:06
Vyloučen hráč Andrea Nerudová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
57:01
Timeout BLACK ANGELS
57:01
BA stále aktivní
55:28
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Tereza Peková bez asistence (6:3).
53:51
Zuzka Kuchařová ze standardní situace neproměňuje
51:31
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Vachudová z trestného střílení (5:3).
51:31
Při samostatném úniku Kiky Zlatníkové nařízeno trestné střílení pro Ivanti Tigers
49:44
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adriana Fricová, asistoval Natálie Dvořáková (4:3).
48:05
Ivanti Tigers po dvou golech ožilo, BA neztrácí svou bojovnost, z brejku trefují pouze břevno
46:00
I druhý samostatný únik Kačka Vachudová proměňuje
45:39
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Vachudová bez asistence (4:2).
45:05
44:09
Vyloučen hráč Karolína Stůjová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:57
Vyloučen hráč Sabina Šnajberková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání.
30:33
Ivanti neproměňuje krásnou golovou akci
30:00
Utkání sleduje 53 diváků
27:06
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Andrea Nerudová, asistoval Lucie Svobodová (2:2).
26:16
Hra pokračuje ve vysokém tempu, šance jsou na obou stranách jsou vyrovnané
25:11
25:11
Při samostatném úniku byla faulována Kája Stůjová, Ivanti proměňuje nájezd
21:07
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Veronika Křečková, asistoval Karolína Stůjová (1:1).
20:00
Vyloučen hráč Aneta Fryčová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za zdržování hry.