1:0
1:3
- : -

Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:8
19. Ema Brucháčková, 22. Adéla Mikšlová, 41. Klára Porhajmová - 2. Anna Dobešová, 4. Vendula Maroszová, 11. Jana Horečková, 13. Adéla Feiková, 14. Natálie Hurníková, 41. Vendula Maroszová, 52. Vendula Maroszová, 59. Terezie Gálová; rozhodčí: Alžbeta Holičková - Monika Chromá; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Jana Prátová 27 - Simona Pytlíková 12; po třetinách: 1:5, 1:0, 1:3;
60:00
Střely po třetí třetině: domácí - 6, hosté - 12
60:00
Střely celkem: domácí - 15, hosté - 35
60:00
Komentář trenéra hostů Jaromíra Veselého:Dneska lituji, že nemám video. první třetinu rozhodlo to, že jsme hráli tak dobře, jak jsem už dlouho neviděl. Ve druhé jsme lehce vypadli z koncentrace, ale pořád to mělo kvalitu a třetí opět rozhodla naše výborná hra. Na tohle se vážně moc pěkně dívalo.
60:00
Komentář trenéra domácích Martina Broučka: Krásný zápas, škoda první třetiny. Poté jsme zvýšili aktivitu a přišly i nějaké šance. Děkuji hráčkám a gratuluji hostům.
60:00
58:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Terezie Gálová, asistoval Laura Prusková (3:8).
58:10
Vítkovické útočnici sjel při střele míček tak přesně, že našla před prázdnou bránou úplně volnou spoluhráčku, ta už měla jednoduchou práci.
56:11
Vítkovická nahrávka z obrany až na hranici velkého brankoviště domácích. Přichází jen střela mimo.
55:10
Po delší dob střela na bránu. Gólmanka hostů pozorná.
51:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Nikola Liberdová (3:7).
51:21
Maroszová si teď udělala z buldočí obrany dobrý den a krásnou střelou ze střední vzdálenosti završuje hattrick. A vypadá to na první třígólové utkání této hráčky, protože míček končí jako vzpomínka v jejím náručí.
49:49
Rychlý přechod Vítkovic. Koncová nahrávka byla příliš dlouhá.
45:26
Šípková si udělala výlet z obrany až za branku hostí. Po třiceti metrovém sprintu ovšem přesnou nahrávku dát nedokázala.
43:58
Hra se na začátku třetí tetiny otevřela, akce střídá akci. Zatím ovšem žádná z hráček nezamířila přesně.
40:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Anna Dobešová (3:6).
40:56
Rychlý nástup do třetiny. Nejprve obrovská chyba v obraně, kterou domácí potrestaly, Na druhé straně krásná střela po rychlém protiútoku.
40:21
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Klára Porhajmová bez asistence (3:5).
40:00
40:00
Střely po první třetině: domácí - 6, hosté - 7
40:00
Druhá třetina již nebyla v tak jasné režii Vítkovic, Ty sice měly několik slibných šancí, proměnit je ovšem nedokázaly. Naopak Buldočky se trochu osmělily a přidaly alespoň jeden gól.
40:00
39:33
Mikšlová ve druhé tetině nejaktivnější, její další střela končí v náručí gólmanky.
37:25
Nakonec tu máme přece jen velmi nebezpečnou situaci. Gólmanka hostů ovšem pozorná a těsně před brankovou čarou shrábla míček do sv moci.
36:41
Je za námi první polovina trestu a buldočky zatím neohrozily branku, obránkyně poctivě blokují.
35:41
Vyloučen hráč Nikola Liberdová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
35:41
Střet u mantinelu byl podle rozhodčích za hranou pravidel a tak uvidíme první přesilovou hru,
33:50
Mikšlová se podobně jako při své brance hnala opět sama na branku, tentokrát jí ovšem v nejdůležitější chvíli míček sjel a gólmanka tak nemusel ani zasahovat.
31:00
Chyba v domácí rozehrávce, Liberdová šla sama. Vyzkoušela střelu, branku ovšem těsně míjí.
28:55
Brucháčková z otočky. Vítkovická obránkyně hokejkou vytečovala mimo.
27:45
Souboj kapitánek. Hroudná úspěšnější, když blokem své vítkovické kolegyni zamezila vystřelit až na gólmanku.
27:05
Chybná rozehrávka domácích. Vítkovická útočnice trefuje helmu, z dorážky její spoluhráčka horní tyč.
26:21
Další šance hostů, Prátová pozorná, na dorážku nikdo nedosáhl.
23:30
Buldočky se osmělují, další střela, tentokrát gólmanka vyráží. Brucháčková odražený míček ze vzduchu sklepnout nedokázala.
21:41
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Adéla Mikšlová bez asistence (2:5).
21:41
Buldočky jsou zatím ve svých sporadických šancích velmi efektivní. Čtvrtá stela a máme tu druhý gól. Mikšlová z rychlého úniku vymetá růžek.
20:00
20:00
Střely po první třetině: domácí - 3, hosté - 16
20:00
První třetina nám končí jasným výsledkem. Vítkovice většinu času držely míček. Přesnými přihrávkami si vytvářely spoustu šancí. Chyběla jen přesná koncovka nebo jim zabránila skvěla chytající Prátová.
20:00
19:59
Tvrdý střet v poslední vteřině. Domácí hráčka končí za mantinelem, naštěstí to vypadá, že je jen otřesena.
18:16
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Ema Brucháčková, asistoval Adéla Spoustová (1:5).
18:16
Buldočky se také dočkaly gólové radosti. Brucháčková stelou z první nedala gólmance šanci.
16:00
První střela buldoček, ale pouze do náruče gólmanky.
15:00
Opět to vypadalo na střelu do prázdné klece, tentokrát ale Prátová zvednutou nohou stelu zneškodnila.
13:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Natálie Hurníková, asistoval Viktorie Martináková (0:5).
13:59
Opět několik přihrávek z první zakončených střelou na zadní tyč.
12:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adéla Feiková bez asistence (0:4).
12:46
Další ztrátu domácích trestá vítkovická útočnice kličkou do backhandu za bezbrannou Prátovou.
10:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jana Horečková, asistoval Viktorie Martináková (0:3).
10:15
Další série přesných nahrávek a nejen, že Vítkovice nepujčují domácím míček, ale navíc i navyšují skóre
08:20
Další krásná akce Vítkovic po zisku míčku, Prátová předvedla bleskový přesun a střele do na první pohled prázdné brány zabránila.
06:54
Vítkovická kapitánka se dostala ke slibné střele tahem, Prátová její úmysl trefit zadní vingl zneškodňuje helmou.
04:45
Buldočky poprvé u míčku, Skrytá střela z půlky letí vedle. Naopak na druhé straně tutovka před Prátovou, Vítkovická útočnice překvapena situací střílí úplně mimo.
03:32
03:32
Maroszová si v jednom střídání připsala dvě střely, Na první ještě Prátová stihla zareagovat nohou, na druhou již byla krátká.
01:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Anna Dobešová, asistoval Nikola Liberdová (0:1).
01:09
Vítkovické juniorky od prvních vteřin aktivnější, Jejich přesné nahrávky byly nyní okořeněny i první přesnou střelou a ujímají se tak rychlého vedení.
00:16
První rychlá akce hostů, ti nahrávky z první, tu koncovou ped odkrytou klec si obrana pohlídala.
00:01
První buly dnešního utkání vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Alžbeta Holičková a Monika Chromá.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Simona Pytlíková; hráči v poli: Terezie Gálová, Viktorie Martináková, Alexandra Glasová, Natálie Hurníková, Jana Horečková
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Jana Prátová; hráči v poli: Eliška Hroudná, Klára Porhajmová, Tereza Pešková, Ema Brucháčková, Adéla Spoustová
00:00
Dobré nedělní odpoledne, vítám Vás u 8.kola 1.ligy juniorek. Kde se na domácí palubovce brněnských buldoček představí tým z Vítkovic.