3:2
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - Panthers Praha 9:4
16. Karolína Nováková, 20. Markéta Valešová, 28. Markéta Lenfeldová, 32. Karolína Nováková, 37. Anna Kateřina Jandová, 38. Eliška Vrzalová, 48. Kristýna Rondošová, 53. Karolína Nováková, 59. Karolína Nováková - 15. Diana Hošková, 39. Adéla Procházková, 45. Diana Hošková, 54. Viktorie Novotná; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 7:5; využití: 2:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Kateřina Dlouhá 11 - Kateřina Macounová 25; po třetinách: 2:1, 4:1, 3:2;
60:00
59:59
střely domácí: 14 střely hosté: 8
59:59
Komentář trenérky hostí: Naprosto otřesný výkon, který nemá být v nejvyšší juniorské lize vůbec k vidění. Dokud nezlepšíme svůj přístup, nemůžeme počítat s nějakými body. Díky soupeři za zápas a omlouváme se divákům, že se na takový hrůzný výkon vůbec museli dívat.
59:59
Komentář trenéra domácích: Náš výkon oproti včerejšku mnohem lepší. Dokázali jsme udržet koncentraci po celý zápas a vyvarovat se slabších chvilek. Odbojováno, odběháno, ale škoda zbytečných vyloučení a emocí. Děkujeme divákům i statečně bojujícím hostujícím hráčkám. Přejeme hezké sváteční volno.
59:50
Veselské cinkla tyčka
59:25
Nováková se na dnešek dobře vyspala, dává už 4. gól
58:24
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Karolína Nováková, asistoval Markéta Lenfeldová (9:4).
58:08
Vyloučen hráč Aneta Abrtová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
58:08
Vyloučen hráč Karyna Gren družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
57:01
Vyloučen hráč Lucie Retová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
54:09
Hráčka Panthers blokuje střelu Liberce
53:25
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Viktorie Novotná, asistoval Veronika Trenklerová (8:4).
52:17
Nováková zkompletovala hattrick
52:15
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Karolína Nováková, asistoval Markéta Valešová (8:3).
52:05
Rondošová zabránila jasnému gólu Panthers
48:27
Rondošová si obehrála všechny hráčky Panthers a akci končí gólem
47:40
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Kristýna Rondošová, asistoval Lea Veselská (7:3).
45:45
Panthers budou hrát dlouhou přesilovku
45:44
Timeout FBC Liberec
45:44
Vyloučen hráč Berenika Vrzalová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
45:44
Vyloučen hráč Eliška Vrzalová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
45:44
Vyloučen hráč Karolína Nováková družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
45:05
Panthers pomalu dotahují Liberec
44:22
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Diana Hošková, asistoval Veronika Trenklerová (6:3).
38:55
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Adéla Procházková, asistoval Viktorie Novotná (6:2).
37:40
Liberec v plném počtu
37:19
Timeout Panthers Praha
37:14
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Eliška Vrzalová, asistoval Kateřina Dlouhá (6:1).
36:29
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Anna Kateřina Jandová, asistoval Kristýna Rondošová (5:1).
35:35
Vyloučen hráč Karolína Nováková družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
32:35
Vyloučen hráč Anna Boháčová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:32
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Karolína Nováková, asistoval Lea Veselská (4:1).
31:09
Vyloučen hráč Viktorie Novotná družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
31:08
Dlouhá předvádí krásný zákrok
29:27
Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil Kristýna Rondošová.
27:16
Krásná branka od Lenfeldové, napomáhá Liberci do dvougólového vedení
27:15
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Lenfeldová bez asistence (3:1).
25:58
Panthers v plném
25:32
Střela od Novákové mimo bránu
24:45
23:58
Vyloučen hráč Viktorie Novotná družstva Panthers Praha na 2 minuty za vysoká hokejka.
23:40
další faul do hlavy, bez vyloučení
23:38
Liberec ve vlastním oslabení na míčku
22:26
Vyloučen hráč Aneta Abrtová družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
19:30
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Valešová, asistoval Markéta Lenfeldová (2:1).