0:2
1:2
- : -

SK BIVOJKY LITVÍNOV - TJ Jablonné nad Orlicí 2:5
15. Sára Bartschová, 59. Veronika Kundertová - 14. Sabina Mikysková, 23. Barbora Marková, 37. Barbora Marková, 53. Simona Jánešová, 56. Marie Gabrisová; rozhodčí: Jan Vacín - Lukáš Čech; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Aneta Švátorová 25 - Tereza Chládková 27; po třetinách: 1:1, 0:2, 1:2;
60:00
komentář trenéra Jablonného (p. David Grus): Vždy potřebujeme první třetinu na zahřátí, od druhé třetiny to už byl výkon takový, jaký jsem si představoval až na brejky domácích. Děkujeme domácím za zápas
60:00
Komentář trenéra domácích (p. Jiří Ondráček): Gratulace soupeři k vítězství, já bych se musel znovu opakovat. Svým hráčkám děkuji za vše.
60:00
58:20
domácí korigují
58:19
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Veronika Kundertová, asistoval Aneta Weissová (2:5).
56:56
pěkná střela Tancošové po přihrávce od Dvořákové. Bohužel v síti neskončila. Lea bojuje jak lvice
56:16
Vytrhlíková se dostala holí do stehna, možná se napíchla. Po rychlém ošetření odkulhala na stídačku. Snad to bude jen jelito
55:58
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Marie Gabrisová, asistoval Sabina Mikysková (1:5).
52:52
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Simona Jánešová, asistoval Sabina Mikysková (1:4).
50:02
Štěpánové střela míří ven z hřiště
48:43
Dostálková střílí z půlky, Gabrisová zkouší dorazit, Švátorová stále drží skore na uzdě
38:16
Vytrhlíková vypíchla balonek a sprintovala za gólem, ale Chládková vyběhla a míček jí před nosem odkopla
37:02
K Mikysková obrala unikající Weissovou o míček
36:02
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Barbora Marková bez asistence (1:3).
34:20
Tomková je velmi silná na míčku, ve středním pásmu se postupně probojovala přes dvě domácí hráčky a až na třetí ztrozkotala
27:30
Vyloučen hráč Tereza Šalátová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
25:35
únik a pokus zprava Gabrisové
25:12
výhoda pro Jablonné,volný úder z poloviny, který domácí s přehledem sebrali
23:15
Janešová dostala přihrávku přímo před branku, tísněna Královou nemohla pořádně zakončit
20:00
Děvčata si na konci přestávky zatančila na Zlatíčka, čímž nám udělala malý přestávkový program
20:00
19:22
Vytrhlíková sebrala balonek u mantinelu a po par rychlých krocích ostře vypálila těsně nad břevno
14:42
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Sára Bartschová bez asistence (1:1).
14:42
po rychlé akci a ostré střele máme prakticky hned opět vyrovnaný stav
13:14
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Sabina Mikysková, asistoval Barbora Marková (0:1).
07:54
Vytrhlíková ukořistila míček na polovině a odsprintovala na soupeřovu branku, zakončení krásné, bohužel do branky se míček nedostal
06:39
Vyloučen hráč Aneta Weissová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za vražení zády.
04:50
špatná rozehrávka Tancošové volného úderu z poloviny hřiště přímo na hůl soupeřky znamenal protiútok 2 na 1 domácí brankařka dobrým zákrokem zachránila domácí
03:57
pozemní lehká střela Gabrisové Švátorovou nepřekvapila
02:33
nejdříve po dlouhém pasu únik Bartchové a následný protiútok hostujících zakončila pěknou střelou K. Mikyskové, avšak jen do ramene domácí golmanky
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Vacín a Lukáš Čech.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Jablonné nad Orlicí: brankář: Tereza Chládková; hráči v poli: Jitka Dostálková, Kristýna Mikysková, Sabina Mikysková, Marie Gabrisová, Andrea Tomková
00:00
Line-up domácích SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Aneta Švátorová; hráči v poli: Sára Kysilková, Michaela Králová, Veronika Kundertová, Anna Rumlová, Sára Bartschová