3:3
0:1
- : -

Ivanti Tigers Jižní Město - FbŠ Bohemians 7:8
13. Kristina Zlatníková, 14. Karolína Stůjová, 15. Kateřina Fousová, 20. Kristina Zlatníková, 29. Karla Batíková, 30. Kateřina Vachudová, 35. Karolína Stůjová - 3. Aneta Faltová, 7. Aneta Faltová, 12. Veronika Štajnerová, 18. Dominika Vatahová, 27. Aneta Faltová, 32. Nikola Hrabánková, 40. Karolína Mezerová, 50. Karolína Mezerová; rozhodčí: Filip Leibl - Filip Gaberdén; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 97; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 19 - Monika Benková 20; po třetinách: 4:4, 3:3, 0:1;
60:00
Komentář trenéra hostí Tomáše Grigara: Skvělý juniorský florbal z obou stran. Soupeř rychle stáhl hru na dvě formace a v tu chvíli měl někdy více ze hry. Nám se dařilo hrát na tři lajny a měli jsme v závěru více sil. Děkujeme divákům za podporu a holkám za předvedený výkon.
60:00
Komentář trenérky domácích D.Steinbachové: Většinu času hurá florbal, hodně sekání, nepřesností, zahozených šancí a celkově spíš hra pro diváky než kvalitní florbal. Každopádně nám to ukázalo, kde máme ještě mezery a co musíme zlepšovat. Díky soupeři a divákům.
60:00
59:50
Kája Stůjová na malém brankovišti trefuje pouze Benkovou. A domácí se dnes musí smířit s porážkou.
53:00
Domácí přečkali oslabení v klidu. Spíše na polovině soupeře.
50:30
Vyloučen hráč Veronika Křečková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za vražení zády.
49:33
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Karolína Mezerová, asistoval Lidija Luklynska (7:8).
46:20
Zlatníková nastřeluje horní tyč po dobré souhře se Špačkovou.
41:07
Gólovou smršť sleduje 97 diváků.
40:41
Mandíková mimo z těsné blízkosti před Janglovou.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku po druhé třetině domácí 12, hosté 7.
39:01
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Karolína Mezerová bez asistence (7:7).
34:25
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Karolína Stůjová bez asistence (7:6).
34:25
Klub Ivanti Tigers bude muset koupit novou síť do branky, Kája Stůjové ji svojí dělovkou určitě protrhla.
32:10
Nedorozumění končí smolnou brankou pro domácí. A utkání je opět vyrovnané.
31:03
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Nikola Hrabánková bez asistence (6:6).
30:00
Stůjová proběhla kolem hráček Bohemians tak rychle až ji upadly florbalky.
29:12
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Vachudová z trestného střílení (6:5).
29:12
Fousová dostala dvojitou nálož a vybojovala nájezd. Vachudová jede.
28:40
Vlastní branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Karla Batíková (5:5).
28:25
Dobrý zákrok Janglové v těsné blízkosti hráčky hostí.
26:30
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aneta Faltová, asistoval Sofie Skalíková (4:5).
25:30
Vyloučen hráč Anežka Pěnkavová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání.
23:19
Vyloučen hráč Kateřina Vachudová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za hrubost.
23:19
Emoce cloumají halou. Vachudová na trestný
21:30
Druhá část pokračuje ve stejném tempu. Zlatníková přestřeluje a na druhé straně také míček těsně přelétá Janglovou.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině domácí 8, hosté 12
19:06
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kristina Zlatníková, asistoval Veronika Balejová (4:4).
19:06
Rychlá souhra-Zlatníková, Balejová končí v síti Bohemians.
17:06
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Dominika Vatahová, asistoval Dominika Krátká (3:4).
17:06
Špatnou rozehru domácích potrestaly hráčky Bohemians gólem.
14:32
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Fousová, asistoval Veronika Křečková (3:3).
14:32
Zachycený míček na půlce a střelu Křečkové dorazila do sítě Fousová. Vyrovnáno
13:30
Dva rychlé góly domácí opět dostávají do hry.
13:17
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Karolína Stůjová, asistoval Kateřina Fousová (2:3).
12:52
11:11
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Štajnerová, asistoval Nikola Hrabánková (0:3).
11:11
Důraznější před brankou Tigřic překvapivě Klokanice. 3:O
09:00
Už druhý rychlý pas Fousové na Halamovou, Monča dvakrát neúspěšná.
06:41
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aneta Faltová, asistoval Karolína Mezerová (0:2).
06:41
Sofie Skalíková zpátky na hřišti a hned je tu další gól
02:52
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aneta Faltová, asistoval Emilie Skalíková (0:1).
02:13
Hra začala ve vysokém tempu, které přerušil nehezký pád Sofie Skalíkové.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Leibl a Filip Gaberdén.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Monika Benková; hráči v poli: Kristýna Dvořáková, Lucie Hernandezová, Dominika Krátká, Veronika Mandíková, Dominika Vatahová
00:00
Line-up domácích Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Sabina Šnajberková, Veronika Balejová, Barbora Špačková, Kristina Zlatníková, Anežka Pěnkavová