5:0
2:1
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - BLACK ANGELS 14:1
6. Nela Havlínová, 7. Adriana Hýsková, 9. Anna Fricová, 16. Marie Havlíčková, 17. Karolína Jandová, 20. Kristýna Lechnerová, 20. Anna Fricová, 24. Kateřina Walderová, 33. Kristýna Lechnerová, 39. Karolína Jandová, 40. Nela Havlínová, 40. Kristýna Lechnerová, 44. Hana Chaloupková, 58. Karolína Jandová - 60. Zuzana Kuchařová; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Tereza Loudínová 35 - Natálie Churáčková 28, Hana Kuchařová 7; po třetinách: 7:0, 5:0, 2:1;
60:00
Střely ve třetí třetině Chodov 20 Black Angels 17
60:00
Komentář trenéra hostů pana Kefurta: Přestože jsme se na hru soupeře připravovali, tak jsme nedokázali udržet tempo hry a propadali jsme v osobních soubojích i pozičně. Nestíhali jsme hlavně v rychlosti a reakci na pohyb soupeře. Chyběla nám přesnost v zakončení. Soupeř byl dnes ve všech aspektech hry lepší a tomu i odpovídá výsledek. Ale na druhou stranu jsme rádi, že naše hráčky bojovaly a hrály doslova do poslední vteřiny zápasu.
60:00
Komentář trenérky domácích Elišky Hofmanové: Zápas byl rozhodnutý již po první třetině díky naší produktivitě, za to našim hráčkám velká pochvala. Škoda jen obdrženého gólu v poslední vteřině.
60:00
59:59
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Zuzana Kuchařová, asistoval Adriana Fricová (14:1).
57:58
Vyloučen hráč Dominika Horáčková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
57:51
odložené vyloučení pro hosty
57:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Jandová, asistoval Kateřina Walderová (14:0).
54:31
Fanoušci BA se probudili
53:32
Chodovské hráčky, které se zranily v průběhu zápasu se na ploše už neukážou. My jim přejeme brzké uzdravení.
51:15
po střele Lechnerové se míček zastavuje na brankové čáře.
50:01
Protiútok BA zachraňuje Lechnerová
48:56
Black Angels se nevzdávají a chvílemi Chodov k ničemu nepouští.
46:56
Kuchařová vyhazuje až na půlku Chodova, rozhodčí to ae neřeší
44:20
Chodov kombinuje ale bez střel.
43:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Hana Chaloupková, asistoval Vanessa Rebecca Keprtová (13:0).
39:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristýna Lechnerová, asistoval Anna Fricová (12:0).
39:31
Vyloučen hráč Zuzana Kuchařová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra rukou.
39:24
Střídání brankáře. Nový brankář Hana Kuchařová družstva BLACK ANGELS
39:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Nela Havlínová, asistoval Vanessa Rebecca Keprtová (11:0).
38:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Jandová, asistoval Marie Wijasová (10:0).
38:32
Jandová přidává další gól a už se těší jak bude péct.
32:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristýna Lechnerová, asistoval Gabriela Hartmanová (9:0).