3:1
2:2
- : -

Florbalová akademie MB - FBŠ SLAVIA Plzeň 7:8
8. Tereza Zapotocká, 18. Aneta Hlušičková, 25. Viktorie Vacardová, 27. Barbora Doležálková, 38. Barbora Doležálková, 42. Barbora Chmelařová, 51. Tereza Zapotocká - 3. Dominika Kalašová, 3. Patricie Suchanová, 4. Andrea Marková, 10. Ivana Vachovcová, 20. Ivana Vachovcová, 33. Ivana Vachovcová, 48. Ivana Vachovcová, 51. Ivana Vachovcová; rozhodčí: Karel Hlinka - Jiří Jestříbek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Klára Dufková 34 - Anna Urbanová 33; po třetinách: 2:5, 3:1, 2:2;
60:00
Střely na bránu ve 3. třetině: MB 15, Plzeň 17.
60:00
Komentář trenéra domácích J.Kárníka : Opět tragická první třetina, která nás bohužel stála body. Zlepšeným výkonem ve druhé části zápasu jsme se dostali na dostřel, ale soupeřky nám víc nedovolily. Díky Plzni za zápas, šťastnou cestu domů. Díky i divákům, kteří nás hnali vpřed!
60:00
Komentář trenéra hostů: Po vydařené první třetině se vytratila naše hladovost a zbytečnými chybami soupeře vrátili do utkání. Svoje holky chválím opět za nasazení, soupeře za aktivní hru. Tří bodů v takto těžkém utkání si nesmírně ceníme. Děkujeme i pořadateli, sudím a našim fanouškům.
60:00
59:54
Dobrý výhoz Dufkové, ale na srovnání už je pozdě...
57:55
U balónku je i nadále více Plzeň, ale Pivoňkové se teď podařilo získat míček pro domácí.
57:00
Boleslav má poslední tři minuty na případné vyrovnání.
56:23
Střela Doležálkové - Urbanová vyráží.
54:44
Vachovcová chtěla zkompletovat druhý hattrick, ale Dufková střelu vyrazila.
53:35
Hlušičková se pokusila přihrát Chmelařové - přihrávka zblokována.
52:00
Hra se přesunula před bránu Plzně, ale tento stav nevydržel moc dlouho.
50:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ivana Vachovcová, asistoval Martina Špetová (7:8).
50:34
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tereza Zapotocká, asistoval Eliška Pivoňková (7:7).
49:06
Dufková odkopává míček z dosahu soupeřek.
47:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ivana Vachovcová, asistoval Anežka Matoušková (6:7).
46:04
Vachovcová tentokrát Dufkovou nepokořila a domácí gólmanka si tak připisuje další úspěšný zákrok.
45:36
Faul u mantinelu a rozehrávat bude Plzeň.
43:48
O každý balónek se bojuje do poslední chvíle.
41:45
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Barbora Chmelařová, asistoval Aneta Hlušičková (6:6).
41:06
Dufkovou zachraňuje tyč.
40:00
40:00
Střely na bránu ve 2. třetině: MB 13, Plzeň 11.
40:00
39:02
Raslová mířila na vzdálenější tyč, ale bohužel pro ni šla střela po zemi a Dufková si poradila.
37:46
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Barbora Doležálková, asistoval Nela Bártová (5:6).
36:27
Lehké nahození Kopřivové před boleslavskou bránu, naštěstí tam nebyl nikdo na dorážku.
32:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ivana Vachovcová bez asistence (4:6).
32:35
Vydařená sólová akce Vachovcové s bezchybným zakončením a máme tu první hattrick dnešního utkání.
31:52
Matoušková trefuje horní tyč.
30:44
Rozehrávka pro Plzeň.
29:08
Boleslavi se podařilo ubránit oslabení a Zápotocká se hned zapojuje do útoku.
28:22
Chmelařové se podařilo dostat míček až před bránu hostů, ale k pořádnému zakončení se nedostala.
27:45
Pivoňková blokuje střelu hostů.
26:56
Vyloučen hráč Tereza Zapotocká družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hra rukou.
26:45
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Barbora Doležálková bez asistence (4:5).
24:02
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Viktorie Vacardová, asistoval Barbora Pelcová (3:5).
24:02
Rozehrávka pro Boleslav, pár přesných přihrávek a je z toho snížení na 3:5.
23:14
Vachovcová přestřeluje bránu Dufkové.
22:38
Boleslavská brána v ohrožení - ale holky ji ubránily.
21:16
Střela Pajerové končí těsně vedle.
20:12
Krátce po začátku druhé třetiny je boleslavská brána opět v obležení hostujících hráček.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: MB 12, Plzeň 14.
20:00
19:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ivana Vachovcová bez asistence (2:5).
19:03
Pajerová poslala míček Zápotocké, ale ta bohužel další gólovou šanci promáchla.
17:38
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Aneta Hlušičková, asistoval Anežka Hradcová (2:4).
17:38
Povedená kombinace Hradcové a Hlušičkové končí střelou do odkryté brány.
17:05
Bauerová teď velice rázně obrala hostující hráčku o balónek.
16:12
Marková střílí těsně vedle.
15:41
Urbanová teď trochu v problémech, ale domácí hráčky se k dorážce nedostaly.
15:00
Dobrý blok v podání Hukalové teď Florbalovou akademii zachránil před dalším inkasovaným gólem.
13:36
Míček prosvištěl těsně kolem boleslavské brány. Dufková dost možná tuhle střelu ani neviděla.
11:46
Hlušičkové se nepodařilo zpracovat přihrávku od Chmelařové, takže na střelu už nedošlo.
11:04
Bejčková to zkusila z otočky, ale střela šla úplně mimo bránu.
10:06
V osobních soubojích u mantinelu zatím úspěšnější hráčky Plzně.
09:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ivana Vachovcová, asistoval Leona Plasová (1:4).
09:12
Vachovcová doklepla míček do prázdné brány a hosté odskakují do vedení 1:4.
08:29
Dufková si připisuje důležitý zákrok.
07:37
07:37
Zápotocká prokličkovala polovinu hřiště a trefuje pod horní tyč.
07:22
Střela Pivoňkové a nad Urbanovou zvoní tyč.
06:44
Hradcová se dostala k balónku, k zakončení však nikoli.
04:50
Bauerová hledala před bránou Bártovou, ale hostující hráčky přihrávku překazily.
03:12
Slavia rozjela střeleckou hitparádu, ale domácí hráčky se nevzdávají. Zápotocká se pokusila překvapit Urbanovou střelou na bližší tyč.
03:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Andrea Marková bez asistence (0:3).
02:40
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patricie Suchanová bez asistence (0:2).
02:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Dominika Kalašová, asistoval Lucie Bejčková (0:1).
01:18
Hlušičková přišla o balónek u vlastní brány a Suchanová tak dostala možnost prověřit domácí gólmanku.
00:20
Slušná mela před boleslavskou bránou, hostující hráčky se ale z dorážky neprosadily.
00:01
Úvodní buly ve prospěch hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Hlinka a Jiří Jestříbek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Anna Urbanová; hráči v poli: Alžběta Kopřivová, Karolína Raslová, Sára Bobková, Leona Plasová, Andrea Marková
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Klára Dufková; hráči v poli: Eliška Pivoňková, Klára Hukalová, Bára Pajerová, Tereza Zapotocká, Viktorie Vacardová