0:1
0:2
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - SK BIVOJ LITVÍNOV 1:4
4. Eva Stehlíková - 14. Petra Prosná, 19. Karolína Slavíková, 32. Lenka Svobodová, 44. Laura Vytrhlíková; rozhodčí: Jakub Vaňásek - Jakub Mrkvička; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Veronika Schönigerová 18 - Tereza Soukupová 17; po třetinách: 1:1, 0:1, 0:2;
45:00
44:59
komentář trenéra hostí : Velmi těžké utkání, kdy jsme byli nejprve překvapení z hracího času a pak s tím, že se tu hrálo asi s hopsakoulí. Děsně jsme se prali s povrchem i se statečnými domácími. My to ale zvládli a za to jsem moc rád. Užasné takto ve středu si jezdit po vlastech českých. Zítra asi na zemáku usnu :-) Díky za zápasíček.
44:49
komentář trenéra domácích: Tým oslabený o zkušené hráčky dnes na dobře hrající soupeřky z Litvínova bohužel nestačil. Odnáší si alospoň cennou zkušenost do ligy.
44:40
Řehořová si vytvořila hezkou šanci ale nedokázala vstřelit gôl
43:41
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Denisa Pechánková (1:4).
34:00
Vyloučen hráč Monika Netušilová družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:25
Bivojky si vytvořily pěknou akci končící gólem
31:05
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Lenka Svobodová, asistoval Vendula Bártová (1:3).
18:43
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Kristýna Střihavková (1:2).
13:31
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Petra Prosná, asistoval Anna Rumlová (1:1).
10:15
Bivojky se rozehrály a tlačí Štíry
07:03
štíři jsou zatím aktivnější
03:19
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Eva Stehlíková bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vaňásek a Jakub Mrkvička.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Tereza Soukupová; hráči v poli: Jana Arazimová, Andrea Sára Šulcová, Kristýna Střihavková, Karolína Slavíková, Laura Vytrhlíková
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Veronika Schönigerová; hráči v poli: Anna Kořenská, Zuzana Hynková, Eliška Tibitanclová, Eva Stehlíková, Denisa Řehorová