6:3
2:1
- : -

Hornets Brno ZŠ Horní - Spartak Hluk 13:4
8. Tibor Kučera, 12. Lukáš Šmarda, 18. Lukáš Vašínek, 20. Patrik Fabián, 20. Lukáš Šmarda, 22. Robin Růžička, 22. Lukáš Šmarda, 24. Martin Janiczek, 34. Tibor Kučera, 35. Jakub Matula, 40. Lukáš Šmarda, 48. Tomáš Rak, 55. Jakub Matula - 27. Adam Cileček, 28. Jiří Petlan, 30. Ondřej Hubáček, 57. Martin Krchňáček; rozhodčí: Ondřej Kyjovský - Jakub Cigl; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Tomáš Limberg ? - Lukáš Kolečkář ?; po třetinách: 5:0, 6:3, 2:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Pavla Brücknera: Cenné zkušenosti nasbírané za poslední dva roky jsme dnes prodali do parádního výkonu před skvělými fanoušky. Jsme schopni hrát na vysoké úrovni. Díky hráčům, soupeři, rozhodčím i pořadatelům. #hornetsvalec, #kdonaszastavi
60:00
58:02
Vyloučen hráč Martin Krchňáček družstva Spartak Hluk na 2 minuty za špatné střídání.
56:35
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Adam Štěrba (13:4).
54:18
A máme tu další krásnou kombinaci v provedení Matuly a Růžičky, která končí gólem. Hosté si už nevědí rady.
54:17
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Matula, asistoval Robin Růžička (13:3).
52:40
Paták se dostal do úniku, ale sudí radši písknul výhodu na druhé straně hřistě.
48:32
Vyloučen hráč Lukáš Šmarda družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hra bez hokejky.
47:36
Havel na Baruse, ten na Raka a ten s jistotou zakončil.
47:35
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Tomáš Rak, asistoval Filip Barus (12:3).
45:02
Rafinovaná střela hostů nepřekvapila Limberga.
43:50
Vypadá to, že se hosté trochu vzchopili a tlačí na domácí.
40:00
40:00
39:44
Chybnou rozehrávku hostů ihned nekompromisně potrestal Šmarda.
39:43
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Šmarda bez asistence (11:3).
37:00
Růžička se už radoval z gólu, ale sudí píská faul.
34:20
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Matula, asistoval Tomáš Havlíček (10:3).
33:43
Štěstíčko přálo Kučerovi, když trefil nahrávkou soupeře od kterého končí míč v bráně hostí.
33:42
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Tibor Kučera, asistoval Lukáš Šmarda (9:3).
29:04
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil Ondřej Hubáček, asistoval Pavel Krchňáček (8:3).
28:50
Havlíček v šanci, ale gólman vyráží.
27:03
Hosté se nevzdávají a snižují gólové manko.
27:02
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil Jiří Petlan, asistoval Jan Holý (8:2).
26:36
Branku družstva Spartak Hluk vstřelil Adam Cileček bez asistence (8:1).
25:37
Standartka pro hosty z brankoviště, ale obrana domácích je neomylná.
23:45
To je kolotoč! Hosté si nevědí rady s útokem domácích a ti zvyšují na krásných 8:0.
23:44
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Janiczek, asistoval Patrik Fabián (8:0).
21:43
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Šmarda, asistoval Lukáš Vašínek (7:0).
21:08
Růžička váhal nad nahrávkou, následně však vymetl neskutečnou šibenici.
21:07
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Robin Růžička, asistoval Jakub Matula (6:0).
20:00
20:00
19:19
Další krásná souhra Šmardy a Vašínka končí v síti hostí.
19:18
19:08
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Patrik Fabián, asistoval Robin Růžička (4:0).
17:56
Po krásné nahrávce byl Vašínek neomylný a posílá domací do většího náskoku.
17:55
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Vašínek, asistoval Lukáš Šmarda (3:0).
15:31
Hosté nedokázali využít přesilovou hru a stále lační po svém prvním gólu.
13:31
Vyloučen hráč Tibor Kučera družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
11:43
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Šmarda, asistoval Jan Slavíček (2:0).
11:43
Po krásném přehrání obrany hostí padá druhý gól dnešního utkání.
07:02
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Tibor Kučera, asistoval Lukáš Vašínek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Kyjovský a Jakub Cigl.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Hluk: brankář: Lukáš Kolečkář; hráči v poli: Jan Holý, Adam Štěrba, Martin Krchňáček, Pavel Krchňáček, Martin Tuhý
00:00
Line-up domácích Hornets Brno ZŠ Horní: brankář: Tomáš Limberg; hráči v poli: Filip Barus, Vincent Drápal, Daniel Havel, Tomáš Rak, Matyáš Weinstein