2:1
0:1
0:1

TJ Sokol Nové Strašecí - Florbal Chomutov 3:4p
14. Lucie Jandová, 16. Petra Šteklová, 30. Nina Schumannová - 4. Simona Chodurová, 26. Lenka Čiháková, 43. Viktorie Schoberová, 46. Viktorie Schoberová; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 2 + Eliška Jandová 5:3; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Vendula Lisá ? - Aneta Blahníková ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 0:1, 0:1;
45:25
45:25
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Viktorie Schoberová, asistoval Lenka Čiháková (3:4).
42:05
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Viktorie Schoberová, asistoval Simona Chodurová (3:3).
41:27
Vyloučen hráč Eliška Šidlochová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
41:23
Počet hráček na poli se, naštěstí, vyrovnává
40:17
Vyloučen hráč Eliška Jandová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 5 minut za vysoká hokejka.
40:17
Eliška Jandová vystřelila 4. gól, který byl ale v zápětí odvolán, protože přio došvihu zasáhla do obličeje bránící hráčku Chomutova. Místo branky jsme tak vyloučené a to až do konce utkání ve čtyřech,
37:00
"To je střevo...", ozývá se z hlediště po promáchnuté střele po dobré přihrávce :)
35:30
Zebry ve třetí třetině opět kontrolují hru a dokáží si vytvářet poměrně slibné šance.. chtělo by to ještě alespoň jeden gól
30:20
Nina hned na začátku vypresovala míček na půlce, oběhla soupeřovu branku a jen pár palců chybělo k tomu, aby to byl gól roku!
30:00
30:00
29:59
Sice vedeme, ale bude to ještě boj.. emoce cloumají oběma týmy a vše je ještě otevřené.
29:19
Ejchchuchu.. je tam!
29:18
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Nina Schumannová, asistoval Zuzana Tučková (3:2).
29:00
Minuta do konce, Zebry teď hru kontrolují a snad si ještě připraví nějakou akci
25:45
Po tajmu jsou hráčky Chomutova opravdu aktivnější a hra je teď trochu neurovnaná, hektická, ze strany na stranu, nebo jak chcete.. ale nehraje to zcela v náš prospěch
25:44
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lenka Čiháková, asistoval Eliška Šidlochová (2:2).
23:20
Chomutov reaguje na vývoj a obraz utkání "tajmem". Uvidímje, zda to hostům přinese kýžený efekt... zatím ale na míčku zase naše holky.
22:59
Timeout Florbal Chomutov
15:50
Péťa Šteklová se bravůrně zorientovala v předbrankovém šrumci a dorazila odražený balónek za záda brankářky hostí
15:42
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Petra Šteklová, asistoval Klára Šarochová (2:1).
15:01
Tak jsme si odpočali a jdeme na druhou třetinu
15:00
15:00
13:20
Zebry zužitkovaly snad minutový tlak na obranu Chomutova a Lůca srovnává na 1:1 !
13:19
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Lucie Jandová, asistoval Eliška Jandová (1:1).
09:20
Koulís je poprvé na hřišti
09:00
Zebry to tam teď sypaly, ale z šancí nakonec nic, než vylepšení statistik pro hostující golmanku, nebylo
08:18
Vyloučen hráč Daniela Kornalíková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
08:18
Nina se uvolnila na mantinelu a hostující obránkyně "zatáhla za ruční brzdu".. vyzkoušíme si hru proti čtyřem
06:30
Obstojně se bráníme po dalším vyloučení, Chomutov zatím nepřesný
03:49
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Simona Chodurová, asistoval Lenka Čiháková (0:1).
03:08
Vyloučen hráč Lenka Monhartová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.
03:08
Vyloučen hráč Eliška Jandová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za bránění ve hře.
03:08
V přesilovce jsme ztratili míček, následně sekali a dokončili to nedovoleným bráněním.. a jdeme tak do 3
01:09
00:01
Úvodní buly pro Chomutov
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Aneta Blahníková; hráči v poli: Eliška Šidlochová, Simona Chodurová, Veronika Bímová, Viktorie Schoberová, Lenka Čiháková