1:4
- : -
Orka

FbK Orlicko-Třebovsko - Orka 3:5
14. Matěj Tesař, 30. Matyáš Pinkas, 59. Vojta Šmíd - 40. Petr Němeček, 45. David Novotný, 48. Michal Němeček, 52. Ondřej Špalek, 60. Petr Němeček; rozhodčí: Aleš Jansa - Lenka Jansová; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 104; zásahy brankářů: Karel Aubus 30 - Aleš Zetek 25; po třetinách: 1:0, 1:1, 1:4;
60:00
59:59
Branku družstva Orka vstřelil Petr Němeček, asistoval Daniel Richtr (3:5).
59:59
Komentář trenéra týmu FbK Orlicko-Třebovsko: 39 minut jsme odváděli velmi zodpovědný výkon v obraně až Chyba na konci 2. třetiny dostala soupeře zpět do zápasu. O možnost vyrovnat jsme se připravili špatným střídáním na konci utkání. Děkujeme za vyrovnaný zápas a přejeme hodně štěstí v Národní lize.
59:59
Komentář trenéra týmu Orka Čelákovice: Chválím přípravu domácího týmu. jejich bojovným stylem nás dostali pod tlak načež jsme nedokázali hrát svoji hru. Velmi nás podržel náš gólman svým skvělým výkonem. Z naší hrou spokojen nejsem. rád bych zdůraznil výborné zázemí a přátelské pořadatele. Ať se Fbk OT daří!
58:53
Vyloučen hráč Matyáš Pinkas družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za špatné střídání.
58:06
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojta Šmíd, asistoval Jan Horák (3:4).
57:38
Vyloučen hráč Štěpán Kapoun družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:38
Vyloučen hráč Daniel Richtr družstva Orka na 2 minuty za sekání.
51:39
Branku družstva Orka vstřelil Ondřej Špalek, asistoval David Novotný (2:4).
47:50
Branku družstva Orka vstřelil Michal Němeček, asistoval Daniel Richtr (2:3).
44:41
Branku družstva Orka vstřelil David Novotný, asistoval Vojtěch Strnad (2:2).
40:00
40:00
39:32
Branku družstva Orka vstřelil Petr Němeček, asistoval Michal Němeček (2:1).
36:11
Vyloučen hráč Jan Horák družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za blokování hokejky.
29:25
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Matyáš Pinkas, asistoval Petr John (2:0).
20:00
20:00
13:28
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Matěj Tesař, asistoval Štěpán Kapoun (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Lenka Jansová.
00:00
00:00
Line-up hostů Orka: brankář: Aleš Zetek; hráči v poli: Petr Němeček, Václav Kramel, Michal Němeček, Daniel Richtr, Sebastian Jakob
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Karel Aubus; hráči v poli: Tomáš Dryml, Patrik Jurco, Jan Horák, Štěpán Kapoun, Matěj Tesař