1:2
4:0
- : -

FbC Asper Šumperk - FBC Tornáda Lutín 7:4
3. Adam Ston, 5. Jan Jarmar, 22. Filip Černohous, 29. Tomáš Kubíček, 29. Jan Jarmar, 34. Tomáš Kubíček, 36. Jan Jarmar - 6. David Střída, 11. Tomáš Nejedlý, 20. David Střída, 22. Václav Bábek; rozhodčí: Ladislav Špaček - Ladislav Špaček; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vojtěch Kubíček ? - Ondřej Zedník ?; po třetinách: 2:2, 1:2, 4:0;
36:00
35:57
Vyloučen hráč Ondřej Synek družstva FBC Tornáda Lutín na 2 minuty za sekání.
35:29
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Jarmar, asistoval Jiří Flašar (7:4).
33:30
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Tomáš Kubíček, asistoval Jan Jarmar (6:4).
32:08
Timeout FBC Tornáda Lutín
28:32
Timeout FbC Asper Šumperk
28:32
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Jarmar, asistoval Tomáš Kubíček (5:4).
28:08
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Tomáš Kubíček, asistoval Filip Černohous (4:4).
24:00
24:00
21:58
Branku družstva FBC Tornáda Lutín vstřelil Václav Bábek, asistoval Pavel Bábek (3:4).
21:32
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Filip Černohous, asistoval Jan Jarmar (3:3).
19:21
Branku družstva FBC Tornáda Lutín vstřelil David Střída bez asistence (2:3).
12:00
12:00
10:55
Branku družstva FBC Tornáda Lutín vstřelil Tomáš Nejedlý bez asistence (2:2).
05:24
Branku družstva FBC Tornáda Lutín vstřelil David Střída bez asistence (2:1).
04:05
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Jarmar, asistoval Filip Černohous (2:0).
03:25
Vyloučen hráč Michal Portyš družstva FBC Tornáda Lutín na 2 minuty za špatné střídání.
02:10
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Adam Ston bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ladislav Špaček a Ladislav Špaček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Tornáda Lutín: brankář: Ondřej Zedník; hráči v poli: Roman Hapalák, Pavel Bábek, Ondřej Synek, David Střída, Marek Koutný
00:00
Line-up domácích FbC Asper Šumperk: brankář: Vojtěch Kubíček; hráči v poli: Theodor Wind, Matyáš Valenta, Filip Černohous, Tomáš Macák, Jan Jarmar