1:5
3:1
- : -

FBC Spartak Kaplice - FBC Štíři Č. Budějovice C 7:7
2. Antonín Ballák, 11. Jakub Jirkal, 13. Karel Mach, 25. Richard Ondřich, 31. Jakub Jirkal, 32. Michal Jirků, 42. Tomáš Kadlec - 12. Tomáš David, 17. Kamil Riesz, 19. Martin Doškář, 23. Michal Beránek, 24. Jakub Zíka, 27. Petr Koktan, 43. Martin Doškář; rozhodčí: Petr Holeček - Jan Novotný; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Adam Šubjak ? - David Klíma ?; po třetinách: 3:1, 1:5, 3:1;
45:00
44:51
Vyloučen hráč Tomáš David družstva FBC Štíři Č. Budějovice C na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
43:14
Poslední minuty jsou od obou celků velice vyrovnané !
42:33
Domácí tým daroval Štírům gol !
42:05
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil Martin Doškář bez asistence (7:7).
41:33
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Tomáš Kadlec, asistoval Michal Jirků (7:6).
39:24
Hraje se desátá minuta poslední třetiny a stav je stále vyrovnaný, na obou stranách je vidět plno emocí a můžeme se těšit na poslední minuty zápasu !
36:52
Kaplický tým dopřává Štírům z Budějovic hned 4 trestné minuty, ale zatím bez golu !
36:36
Vyloučen hráč Tomáš Shijaku družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za hra na zemi.
33:14
Vyloučen hráč Filip Musil družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za hrubost.
31:46
Fantastický nástup do třetí třetiny v podání domácího celku.
31:13
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Michal Jirků, asistoval Petr Čech (6:6).
31:13
Po necelých dvou minutách je vyrovnáno !
30:34
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Jakub Jirkal, asistoval Tomáš Kadlec (5:6).
30:00
30:00
Třetí třetina bude velmi vyrovnaná a bude záležet na každé chybičce !
30:00
29:12
Na pár střídání se na hrací plochu dostává i František Dvořák z týmu FBC Spartak Kaplice a rozvrací obranu Budějovického celku !
27:50
Hosté jsou v obraně velmi silní a Kaplický tým se nemůže dostat do koncovky.
26:58
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil Petr Koktan bez asistence (4:6).
25:31
Před brankou domácích neustává tlak !
24:01
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Richard Ondřich, asistoval Tomáš Kadlec (4:5).
23:39
Kaplický tým v druhé třetině předvádí úplně jiný florbal než v první.
23:19
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil Jakub Zíka, asistoval Martin Doškář (3:5).
22:28
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil Michal Beránek, asistoval Martin Doškář (3:4).
21:41
Domácí přežili dvouminutový tlak.
20:30
Po vyrovnání stavu tlak hostů neustupuje !
18:44
Timeout FBC Spartak Kaplice
18:44
18:44
Tlak Hostů vyústil v nádhernou individuální akci Martina Doškáře. Je srovnáno !
17:00
Oba celky po první třetině více kombinují.
16:55
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil Kamil Riesz, asistoval Josef Hron (3:2).
16:12
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice C neproměnil Petr Koktan.
15:00
15:00
14:59
V první třetině jsme mohli vidět několik neproměněných střel od domácího celku, Hosté by měli v druhé třetině zapracovat na střelbě do brankového prostoru a vyvarovat se trestných minut za sekání.
13:38
Hosté dopřávají domácím zbytečné trestné minuty za sekání.
13:11
Vyloučen hráč Josef Hron družstva FBC Štíři Č. Budějovice C na 2 minuty za sekání.
12:57
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Karel Mach, asistoval Lukáš Rada (3:1).
12:54
Vyloučen hráč Martin Doškář družstva FBC Štíři Č. Budějovice C na 2 minuty za sekání.
11:43
Vyloučen hráč Tomáš Shijaku družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za bránění ve hře.
11:04
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil Tomáš David, asistoval Petr Skok (2:1).
10:42
09:55
Domácí tým se po první brance dostává pod tlak po nevyužité přesilové hře.
06:07
Vyloučen hráč Michal Beránek družstva FBC Štíři Č. Budějovice C na 2 minuty za sekání.
01:00
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Antonín Ballák, asistoval Jan Sedláček (1:0).