2:2
1:5
- : -

Fbc Excalibur Šternberk - Florbal Exelsior Havířov 6:8
1. Jakub Jurkulák, 5. Jan Večerka, 7. Jan Večerka, 28. Adam Kupka, 28. Adam Kupka, 31. Adam Kupka - 9. Adam Feber, 24. Adam Feber, 27. Matěj Mlotek, 35. Jakub Čechal, 37. Martin Šulc, 40. Martin Šulc, 43. Martin Šulc, 45. Štěpán Graf; rozhodčí: Václav Jiruška - Ladislav Špaček; vyloučení: 3:3; využití: 0:3; zásahy brankářů: Radovan Wellart ? - Ondřej Kelnar ?; po třetinách: 3:1, 2:2, 1:5;
45:00
44:58
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Štěpán Graf, asistoval Tobiáš Kopáček (6:8).
42:50
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Šulc, asistoval Adam Feber (6:7).
42:44
Timeout Fbc Excalibur Šternberk
40:38
Vyloučen hráč Martin Šulc družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
39:24
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Šulc, asistoval Ondřej Kelnar (6:6).
36:41
35:01
Vyloučen hráč Martin Návrat družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:21
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jakub Čechal, asistoval Martin Šulc (6:4).
30:55
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Adam Kupka, asistoval Jakub Jurkulák (6:3).
30:00
30:00
28:20
27:24
27:11
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Adam Kupka, asistoval Adam Krátký (4:3).
26:42
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Mlotek, asistoval Tobiáš Kopáček (3:3).
23:40
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Martin Šulc (3:2).
23:40
Vyloučen hráč Adam Procházka družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za hrubost.
19:55
Vyloučen hráč Tomáš Prus družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
08:33
06:57
Vyloučen hráč Jakub Suchý družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za sekání.
06:46
Šternberk zatím válcuje Havířov
06:11
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Jan Večerka, asistoval Adam Procházka (3:0).
04:09
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Jan Večerka, asistoval Jakub Jurkulák (2:0).
00:24
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Jakub Jurkulák bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Jiruška a Ladislav Špaček.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov:
00:00
Line-up domácích Fbc Excalibur Šternberk: brankář: Radovan Wellart; hráči v poli: Jan Večerka, Adam Kupka, David Neumann, Roman Fiala, Jakub Jurkulák