2:1
0:7
- : -

FK Slovan J.Hradec - TJ Centropen Dačice 2:8
4. Tomáš Dofek, 7. Lukáš Neuman - 3. Petr Bastl, 15. David Novák, 15. Petr Bastl, 19. Waldemar Vrba, 20. Tomáš Nevrkla, 21. Petr Bastl, 22. Petr Bastl, 24. David Novák; rozhodčí: Eliška Hnojnová - David Staněk; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Petr Vitoň ? - Matěj Veselý ?; po třetinách: 2:1, 0:7;
26:00
25:59
Dačice 16,J.Hradec 11
23:32
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil David Novák, asistoval Adam Tůma (2:8).
21:35
Vyloučen hráč Jakub Hybš družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
21:02
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Petr Bastl, asistoval Tomáš Konečný (2:7).
20:57
20:51
Vyloučen hráč Jonáš Řípa družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:50
Timeout FK Slovan J.Hradec
19:50
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Tomáš Nevrkla, asistoval Adam Tůma (2:5).
18:28
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Waldemar Vrba, asistoval Petr Bastl (2:4).
14:13
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Petr Bastl bez asistence (2:3).
14:01
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil David Novák, asistoval Petr Bastl (2:2).
13:00
13:00
10:24
Vyloučen hráč Daniel Danyi družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:02
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Lukáš Neuman bez asistence (2:1).
03:53
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Tomáš Dofek, asistoval Daniel Danyi (1:1).
02:20
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Eliška Hnojnová a David Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice:
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Petr Vitoň; hráči v poli: Jakub Hybš, Daniel Danyi, Josef Tunka, Tomáš Dofek, Jonáš Řípa