0:3
0:4
- : -

Orel Jednota Troubelice B - TJ Postřelmov B 2:8
4. Jakub Kotraš, 10. Libor Olečko - 8. Petr Ptáček, 14. Radim Suchomel, 18. Václav Holík, 22. Petr Ptáček, 26. Petr Ptáček, 29. Jakub Soják, 30. Ondřej Stratil, 32. Ondřej Stratil; rozhodčí: Vladislav Tuček - Karel Pavelka; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Martin Spáčil ? - Antonín Mazuch ?; po třetinách: 2:1, 0:3, 0:4;
36:00
31:33
Branku družstva TJ Postřelmov B vstřelil Ondřej Stratil, asistoval Petr Ptáček (2:8).
29:36
Branku družstva TJ Postřelmov B vstřelil Ondřej Stratil, asistoval Václav Holík (2:7).
28:22
Branku družstva TJ Postřelmov B vstřelil Jakub Soják, asistoval Martin Klimek (2:6).
27:36
Timeout Orel Jednota Troubelice B
27:36
Vyloučen hráč Štěpán Vítek družstva Orel Jednota Troubelice B na 2 minuty za sekání.
25:43
Branku družstva TJ Postřelmov B vstřelil Petr Ptáček, asistoval Radim Suchomel (2:5).
24:00
24:00
21:51
Branku družstva TJ Postřelmov B vstřelil Petr Ptáček, asistoval Martin Klimek (2:4).
17:04
Branku družstva TJ Postřelmov B vstřelil Václav Holík, asistoval Ondřej Stratil (2:3).
13:05
Branku družstva TJ Postřelmov B vstřelil Radim Suchomel, asistoval Petr Ptáček (2:2).
12:00
12:00
09:51
Branku družstva Orel Jednota Troubelice B vstřelil Libor Olečko, asistoval Štěpán Vítek (2:1).
07:48
Branku družstva TJ Postřelmov B vstřelil Petr Ptáček bez asistence (1:1).
04:58
Vyloučen hráč Štěpán Urbášek družstva Orel Jednota Troubelice B na 2 minuty za sekání.
03:01
Branku družstva Orel Jednota Troubelice B vstřelil Jakub Kotraš, asistoval Michal Kuruc (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladislav Tuček a Karel Pavelka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Postřelmov B:
00:00
Line-up domácích Orel Jednota Troubelice B: brankář: Martin Spáčil; hráči v poli: Martin Mucka, Petr Pospíšil, Štěpán Urbášek, Milan Mucka, Libor Olečko