1:1
1:2
- : -

TJ Lokomotiva Louny - TJ Lokomotiva Louny Mašinka 7:4
1. Jan Polák, 8. Filip Kopecký, 8. Jiří Klokočník, 12. Filip Kopecký, 12. Radek Ložan, 24. Radek Ložan, 35. Michal Reitspies - 5. Martin Ženíšek, 21. Martin Ženíšek, 35. Vít Kraj, 35. Lukáš Hauf; rozhodčí: Klára Svobodová - Josef Heřmánek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tereza Kalousová 9 - Václav Lapka 28; po třetinách: 5:1, 1:1, 1:2;
36:00
34:53
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny Mašinka vstřelil Lukáš Hauf, asistoval Vít Kraj (7:4).
34:37
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny Mašinka vstřelil Vít Kraj, asistoval Ondřej Pospíšil (7:3).
34:01
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Michal Reitspies, asistoval Daniel Pešula (7:2).
29:54
Vyloučen hráč Filip Kopecký družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za špatné střídání.
24:00
24:00
23:33
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Radek Ložan, asistoval Daniel Pešula (6:2).
20:33
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny Mašinka vstřelil Martin Ženíšek, asistoval Lukáš Mikovec (5:2).
12:00
12:00
11:59
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Radek Ložan, asistoval Michal Reitspies (5:1).
11:09
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Filip Kopecký, asistoval Jiří Klokočník (4:1).
07:56
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jiří Klokočník, asistoval Filip Kopecký (3:1).
07:50
04:38
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny Mašinka vstřelil Martin Ženíšek, asistoval Kamila Cimrmanová (1:1).
00:44
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jan Polák, asistoval Jiří Klokočník (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Klára Svobodová a Josef Heřmánek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Louny Mašinka:
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny: brankář: Tereza Kalousová; hráči v poli: Jan Polák, Michal Reitspies, Jiří Klokočník, Filip Kopecký, Petr Novák