2:2
1:1
- : -

TJ Sokol Nové Strašecí - SK Florbal Benešov 5:4
2. Klára Bačkovská, 5. Klára Bačkovská, 12. Eliška Malíková, 15. Leontýna Káralová, 21. Klára Bačkovská - 3. Kristýna Lapáčková, 12. Karolína Svrčková, 19. Veronika Říhová, 30. Denisa Hebíková; rozhodčí: Matyáš Ehm - Miroslav Tomeš; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Nikola Nosková ? - Tereza Podoláková ?; po třetinách: 2:1, 2:2, 1:1;
29:55
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Denisa Hebíková z trestného střílení (5:4).
20:41
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Klára Bačkovská, asistoval Eliška Malíková (5:3).
20:00
20:00
18:31
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Veronika Říhová bez asistence (4:3).
17:53
Vyloučen hráč Veronika Kučerová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za hra na zemi.
14:34
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Leontýna Káralová, asistoval Eliška Malíková (4:2).
11:31
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Eliška Malíková, asistoval Nicol Hyková (3:2).
11:14
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Karolína Svrčková, asistoval Veronika Říhová (2:2).
10:00
10:00
04:46
02:23
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Kristýna Lapáčková, asistoval Veronika Říhová (1:1).
01:08
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matyáš Ehm a Miroslav Tomeš.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov: brankář: Tereza Podoláková; hráči v poli: Kristýna Lapáčková, Barbora Bártová, Veronika Říhová, Karolína Svrčková, Veronika Bláhová
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Nové Strašecí: brankář: Nikola Nosková; hráči v poli: Adélka Skořepová, Veronika Kučerová, Eliška Malíková, Klára Bačkovská, Leontýna Káralová