2:0
2:4
- : -

Fbc Falcons Šternberk B - TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B 6:5
1. Jindřich Novák, 12. Ondřej Urban, 15. Pavel Dokoupil, 21. Jindřich Novák, 28. Jindřich Novák, 29. Jan Šembera - 7. Zdeněk Kadlec, 27. Dalibor Procházka, 30. Zdeněk Kadlec, 31. Jan Lipovský, 31. Radek Navrátil; rozhodčí: Radek Vybíhal - Roman Sasín; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jindřich Jašík ? - Jaroslav Dopita ?; po třetinách: 2:1, 2:0, 2:4;
36:00
33:25
Vyloučen hráč Pavel Dokoupil družstva Fbc Falcons Šternberk B na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:57
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B vstřelil Radek Navrátil bez asistence (6:5).
30:11
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B vstřelil Jan Lipovský, asistoval Petr Doležel (6:4).
29:02
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B vstřelil Zdeněk Kadlec, asistoval Jiří Moudrý (6:3).
28:45
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil Jan Šembera, asistoval Miroslav Bielčík (6:2).
27:12
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil Jindřich Novák, asistoval Ota Kaplánek (5:2).
26:35
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B vstřelil Dalibor Procházka bez asistence (4:2).
24:00
24:00
20:49
Vyloučen hráč Jiří Moudrý družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
20:22
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil Jindřich Novák, asistoval Pavel Dokoupil (4:1).
14:56
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil Pavel Dokoupil, asistoval Ota Kaplánek (3:1).
12:00
12:00
11:13
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil Ondřej Urban, asistoval Jindřich Novák (2:1).
06:14
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B vstřelil Zdeněk Kadlec bez asistence (1:1).
00:23
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil Jindřich Novák bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Roman Sasín.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B:
00:00
Line-up domácích Fbc Falcons Šternberk B: brankář: Jindřich Jašík; hráči v poli: Miroslav Bielčík, Ondřej Urban, Ota Kaplánek, Pavel Dokoupil, Jindřich Novák