2:1
- : -
SCC SEMILY

SCC SEMILY - FBC Šluknovsko Česká Lípa 2:3
19. Jonáš Kudrna, 20. Lukáš Maťátko - 4. Matyáš Fanderlik, 7. Matyáš Fanderlik, 21. David Kraus; rozhodčí: Jiří Hlavatý - David Vosála; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Dumek 3 - Miroslav Horváth 7; po třetinách: 0:2, 2:1;
24:00
20:49
Timeout SCC SEMILY
20:49
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil David Kraus bez asistence (2:3).
19:16
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Lukáš Maťátko, asistoval Tadeáš Buryanec (2:2).
18:53
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Jonáš Kudrna, asistoval Tomáš Maťátko (1:2).
17:36
Timeout FBC Šluknovsko Česká Lípa
17:36
Vyloučen hráč Jakub Bareš družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání.
12:00
12:00
06:26
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Matyáš Fanderlik, asistoval Matěj Bareš (0:2).
03:14
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Matyáš Fanderlik z trestného střílení (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Hlavatý a David Vosála.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Šluknovsko Česká Lípa: brankář: Miroslav Horváth; hráči v poli: Matěj Bareš, Jakub Bareš, Matyáš Fanderlik, Jan Drozd, David Kraus