2:1
1:0
- : -

Sokoli Pardubice B - TJ Lanškroun 4:1
14. Ondřej Vávra, 26. Matěj Kňava, 28. David Plachý, 41. Jakub Dynter - 20. David Chládek; rozhodčí: Daniel Jireček - Filip Neumann; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jaroslav Šafář 11 - Matěj Maršík 25; po třetinách: 1:0, 2:1, 1:0;
45:00
40:56
Branku družstva Sokoli Pardubice B vstřelil Jakub Dynter, asistoval Šimon Musálek (4:1).
30:00
30:00
27:54
Branku družstva Sokoli Pardubice B vstřelil David Plachý, asistoval Jan Piskač (3:1).
25:08
Branku družstva Sokoli Pardubice B vstřelil Matěj Kňava, asistoval Jan Piskač (2:1).
19:43
Branku družstva TJ Lanškroun vstřelil David Chládek, asistoval Vít Šembera (1:1).
15:00
15:00
13:00
Branku družstva Sokoli Pardubice B vstřelil Ondřej Vávra bez asistence (1:0).
12:20
Vyloučen hráč Vít Šembera družstva TJ Lanškroun na 2 minuty za bránění ve hře.
06:59
Vyloučen hráč Tomáš Bureš družstva TJ Lanškroun na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lanškroun: brankář: Matěj Maršík; hráči v poli: David Slouka, Tomáš Bureš, Vít Šembera, Lukáš Bureš, Kryštof Vetchý
00:00
Line-up domácích Sokoli Pardubice B: brankář: Jaroslav Šafář; hráči v poli: Marek Štrych, Radovan Vokál, Matěj Holešovský, Filip Oliva, Matěj Kňava