0:0
4:1
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - BLACK ANGELS 7:1
6. Dominika Horáčková, 10. Lucie Bohumínská, 12. Adéla Niederlová, 25. Dominika Horáčková, 30. Barbora Klinerová, 31. Adéla Niederlová, 32. Lucie Bohumínská - 27. Adéla Kuchařová; rozhodčí: Vladimír Buzický - Jakub Mikolášek; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Karolina Bačková ? - Aneta Fryčová ?; po třetinách: 3:0, 0:0, 4:1;
36:00
31:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lucie Bohumínská bez asistence (7:1).
30:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adéla Niederlová bez asistence (6:1).
29:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Barbora Klinerová, asistoval Karolina Bačková (5:1).
26:00
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adéla Kuchařová, asistoval Karolína Pišková (4:1).
24:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Dominika Horáčková, asistoval Barbora Klinerová (4:0).
24:00
24:00
12:00
12:00
11:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adéla Niederlová, asistoval Dominika Horáčková (3:0).
09:59
08:26
Vyloučen hráč Viktorie Petrovová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra rukou.
05:56
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Jakub Mikolášek.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS:
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karolina Bačková; hráči v poli: Tereza Hořínková, Adéla Niederlová, Klára Pabiánová, Marie Wijasová, Dominika Horáčková