0:4
2:3
- : -

FBC TIGERS PORUBA B - 1. SC TEMPISH Vítkovice B 2:13
33. Tomáš Klozík, 36. František Skořupa - 6. Ondřej Adamec, 8. Vojtěch Bombač, 10. Ondřej Skála, 11. Ondřej Adamec, 11. Radovan Křístek, 12. Vojtěch Bombač, 13. Ondřej Adamec, 14. Ondřej Stuchlík, 19. Ondřej Skála, 24. Vojtěch Výtisk, 27. Martin Siwek, 30. Ondřej Stuchlík, 36. Jakub Kalous; rozhodčí: David Musial - Adam Tietz; vyloučení: 4:1 + Filip Fiala 5 + ČK1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Marek Kubánek ? - Tomáš Warmuž ?; po třetinách: 0:6, 0:4, 2:3;
36:00
35:53
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA B vstřelil František Skořupa, asistoval Adam Žákovský (2:13).
35:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Jakub Kalous bez asistence (1:13).
34:27
Vyloučen hráč Adam Žákovský družstva FBC TIGERS PORUBA B na 2 minuty za sekání.
32:57
Vyloučen hráč Richard Květák družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za špatné střídání.
32:49
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA B vstřelil Tomáš Klozík bez asistence (1:12).
31:58
Vyloučen hráč Adéla Keberlová družstva FBC TIGERS PORUBA B na 2 minuty za sekání.
29:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Ondřej Stuchlík bez asistence (0:12).
26:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Martin Siwek bez asistence (0:11).
24:00
24:00
23:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Vojtěch Výtisk, asistoval Jakub Rohel (0:10).
18:40
Vyloučen hráč Adam Teichmann družstva FBC TIGERS PORUBA B na 2 minuty za sekání.
18:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Ondřej Skála, asistoval Jakub Kalous (0:9).
13:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Ondřej Stuchlík, asistoval Jakub Rohel (0:8).
12:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Ondřej Adamec, asistoval Richard Květák (0:7).
12:00
12:00
11:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Vojtěch Bombač, asistoval Andrej Vodvárka (0:6).
10:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Radovan Křístek, asistoval Vojtěch Výtisk (0:5).
10:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Ondřej Adamec, asistoval Ondřej Skála (0:4).
09:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Ondřej Skála bez asistence (0:3).
07:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Vojtěch Bombač, asistoval Jakub Blažek (0:2).
07:13
Vyloučen hráč Patrik Schmidt družstva FBC TIGERS PORUBA B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
05:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Ondřej Adamec, asistoval Jakub Rohel (0:1).
05:16
Vyloučen hráč Filip Fiala družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 5 minut za hrubost.