1:1
0:9
- : -

1. SC Bohumín´ 98 - FbK Horní Suchá 1:12
16. David Tkadlec - 8. Lukáš Stelmach, 9. Tomáš Šurik, 23. Vítek Chobot, 26. Samuel Řezáč, 27. Samuel Řezáč, 27. Benjamín Kucharczyk, 27. Tomáš Šurik, 28. Tomáš Šurik, 31. Lukáš Stelmach, 33. Samuel Řezáč, 33. Tomáš Šurik, 34. Ondřej Satinský; rozhodčí: Lukáš Vaněk - Lukáš Toman; vyloučení: 5 + David Svrčina 5:3; využití: 0:3; zásahy brankářů: Mikuláš Drápela ? - Vojtěch Vilím ?; po třetinách: 0:2, 1:1, 0:9;
36:00
35:28
Vyloučen hráč David Svrčina družstva 1. SC Bohumín´ 98 na 5 minut za hrubost.
35:28
Vyloučen hráč Samuel Řezáč družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nesportovní chování.
33:42
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Ondřej Satinský, asistoval Samuel Řezáč (1:12).
32:43
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Tomáš Šurik, asistoval Lukáš Stelmach (1:11).
32:32
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Samuel Řezáč, asistoval Tomáš Šurik (1:10).
31:55
Vyloučen hráč Kryštof Hémeth družstva 1. SC Bohumín´ 98 na 2 minuty za sekání.
30:05
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Lukáš Stelmach, asistoval Lukáš Chylek (1:9).
29:45
Vyloučen hráč Marek Sivek družstva 1. SC Bohumín´ 98 na 2 minuty za špatné střídání.
27:43
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Tomáš Šurik, asistoval Samuel Řezáč (1:8).
27:19
Vyloučen hráč Natálie Janečková družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost.
26:46
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Tomáš Šurik, asistoval Lukáš Chylek (1:7).
26:11
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Benjamín Kucharczyk, asistoval Tomáš Šurik (1:6).
26:02
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Samuel Řezáč, asistoval Vojtěch Vilím (1:5).
25:31
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Samuel Řezáč bez asistence (1:4).
24:00
24:00
22:42
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Vítek Chobot, asistoval Samuel Řezáč (1:3).
22:25
Vyloučen hráč Ondřej Šindelka družstva 1. SC Bohumín´ 98 na 2 minuty za bránění ve hře.
20:49
Vyloučen hráč Kryštof Hémeth družstva 1. SC Bohumín´ 98 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:48
Branku družstva 1. SC Bohumín´ 98 vstřelil David Tkadlec, asistoval Tomáš Kania (1:2).
12:00
12:00
11:56
Vyloučen hráč Jan Bajnar družstva 1. SC Bohumín´ 98 na 2 minuty za sekání.
09:51
Vyloučen hráč Tereza Buchtelová družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře.
08:10
07:08
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Vaněk a Lukáš Toman.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá: brankář: Vojtěch Vilím; hráči v poli: Vítek Chobot, Tereza Buchtelová, Lukáš Stelmach, Lukáš Chylek, Tomáš Šurik