1:3
0:2
- : -

SK Alien Nation Černošice - Panthers Praha B 1:5
5. Lukáš Martínek - 6. Šimon Skála, 8. Ondřej Urbánek, 10. Jakub Nový, 21. Matyáš Sabák, 24. Ondřej Urbánek; rozhodčí: Josef Kubát - Lukáš Pekárek; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Patrik Gabriel Hofman ? - Tomáš Vosála ?; po třetinách: 1:3, 0:2;
24:00
23:09
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Ondřej Urbánek, asistoval Samuel Hron (1:5).
20:48
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matyáš Sabák bez asistence (1:4).
19:18
Vyloučen hráč Dominik Novotný družstva Panthers Praha B na 2 minuty za bránění ve hře.
18:18
Vyloučen hráč Šimon Skála družstva Panthers Praha B na 2 minuty za špatné střídání.
12:00
12:00
09:24
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jakub Nový, asistoval Mikuláš Kandravý (1:3).
07:36
05:21
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Šimon Skála, asistoval Ondřej Urbánek (1:1).
04:30
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Lukáš Martínek bez asistence (1:0).
00:35
Vyloučen hráč Samuel Hron družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Kubát a Lukáš Pekárek.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha B: brankář: Tomáš Vosála; hráči v poli: Šimon Skála, Jan Švehla, Samuel Hron, Ondřej Urbánek, Dominik Novotný