2:3
2:1
- : -

FBC Kutná Hora - rudí - ACEMA Sparta Praha YELLOW 4:4
6. Jan Zlatohlávek, 9. Lukáš Martin, 13. Lukáš Martin, 20. Jaroslav Paďouk - 2. René Hruzík, 9. Daniel Herzog, 11. Lukáš Mysík, 17. Filip Majer; rozhodčí: David Mráz - Petr Hrubín; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Hradil ? - Filip Boboš ?; po třetinách: 2:3, 2:1;
24:00
19:30
Branku družstva FBC Kutná Hora - rudí vstřelil Jaroslav Paďouk bez asistence (4:4).
16:34
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil Filip Majer, asistoval Aleš Dědina (3:4).
16:01
Vyloučen hráč Jan Zlatohlávek družstva FBC Kutná Hora - rudí na 2 minuty za blokování hokejky.
12:30
Branku družstva FBC Kutná Hora - rudí vstřelil Lukáš Martin bez asistence (3:3).
12:00
12:00
10:07
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil Lukáš Mysík bez asistence (2:3).
08:46
08:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil Daniel Herzog, asistoval Vojtěch Vlček (1:2).
05:35
Branku družstva FBC Kutná Hora - rudí vstřelil Jan Zlatohlávek, asistoval Patrik Liberský (1:1).
01:33
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil René Hruzík, asistoval Jakub Cibulec (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Mráz a Petr Hrubín.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha YELLOW:
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora - rudí: brankář: Jakub Hradil; hráči v poli: Lukáš Martin, Daniel Vaněk, Filip Douša, Patrik Liberský, Jan Zlatohlávek