1:0
1:1
- : -

Panthers Praha B - Floorball Club FALCON blue 2:1
10. Mikuláš Kandravý, 24. Jakub Nový - 15. Tomáš Kuběna; rozhodčí: Josef Kubát - Lukáš Pekárek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Vosála ? - Eliška Svrčková ?; po třetinách: 1:0, 1:1;
24:00
23:57
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jakub Nový, asistoval Vojtěch Ježek (2:1).
22:32
Timeout Floorball Club FALCON blue
19:27
Vyloučen hráč Štěpán Popelka družstva Floorball Club FALCON blue na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:28
Branku družstva Floorball Club FALCON blue vstřelil Tomáš Kuběna bez asistence (1:1).
12:00
12:00
09:54
Vyloučen hráč Matyáš Krejsa družstva Floorball Club FALCON blue na 2 minuty za blokování hokejky.
09:17
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Mikuláš Kandravý, asistoval Vojtěch Ježek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Kubát a Lukáš Pekárek.
00:00
00:00
Line-up hostů Floorball Club FALCON blue:
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B: brankář: Tomáš Vosála; hráči v poli: Vojtěch Ježek, Matěj Merkner, Ondřej Urbánek, Dominik Novotný, Samuel Hron